Grožio procedūra Hefnerio našlei vos nesibaigė mirtimi: „Pirmą kartą nepasimokiau“

Crystal Hefner sako, kad ji „vos nemirė“ kosmetinės procedūros metu ir naudojasi savo patirtimi kalbėdama apie nerealius grožio standartus.

10

Hugho Hefnerio našlė trečiadienį savo „Instagram“ paskyroje paskelbė nuotrauką, kurioje matyti , kad jos krūtinį aptvarstyta tvarsčiais. Moteris rašė: „Spalio 16 d. man buvo atlikta riebalų perkėlimo operacija ir vos išsikapsčiau“.

„Aš praradau beveik pusę kraujo ir atsidūriau ligoninėje, kur man prireikė kraujo perpylimo“, – rašo ji. - Nuo tada pamažu grįžau į gyvenimą ir dabar pagaliau jaučiuosi gerai“.

Hefner rašo, kad buvo „natūralumo šalininkė“ po to, kai 2016 metais ji pasišalino krūtinės implantus, dėl kurių buvo iškilusios sveikatos problemos.

„Aš turėjau išmokti savo pamoką pirmą kartą, bet spėju, kad visata tau siunčia tą pačią pamoką, kol tu jos išmoksi“, – rašo ji.

Riebalų perkėlimas reiškia riebalų paėmimą iš vienos kūno dalies ir suleidimą į kitas vietas, įskaitant krūtis ir sėdmenis, rašoma cnn.com.

„Mūsų kultūra virto spąstais ir verčia moteris jaustis baisiai dėl savęs“, – rašo Hefner. „Filmai (84,9 proc. režisuotų vyrų) dar labiau pablogina visą situaciją. Socialinė žiniasklaida dar labiau pablogina. Skelbimai dar labiau pablogina. Fiziškai netikri žmonės dar blogiau (aš buvau vienas iš jų)“.

Pasak modelio, „mūsų kultūra apibrėžia grožį taip, kad neįmanoma suspėti prisitaikyti“.

„Moterys yra pernelyg seksualizuotos“, – sako ji. „Aš žinau iš blogiausios patirties.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad žavusis „Playboy“ zuikutis Crystal Harris buvo trečioji „Playboy“ įkūrėjo Hugho Hefnerio žmona. Pora susituokė 2012 metais, per Naujuosius metus ir kartu išbuvo iki pat jo mirties.

Hughas mirė 2017-aisiais.

Nepaisant to, kad porą skyrė net 60 metų, jiedu viešumoje kartu visuomet atrodė itin laimingi. 

REKLAMA

Crystal, kuri savo karjerą pradėjo kaip „Playboy“ modelis ir dalyvavo realybės šou „The Girls Next Door“ 2009 metais, kone iškart ėmė susitikinėti su Hughu.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Playboy“ įkūrėjo Hafnerio našlės gedulas baigėsi: šįkart jos mylimasis jaunesnis net už ją pačią

Įdomu tai, kad prieš savo vyro mirtį, Crystal taip pat susidūrė su sunkia ir paslaptinga liga, kurią sukėlė jos krūtų implantai. Kentėjusi metų metus, galiausiai 2016 metais ji nusprendė, kad metas implantus pašalinti. 2016 metais jai buvo atlikta operacija.

Pasirodo, kad dėl implantų moteris stipriai kentėjo. Jai nuolat skaudėjo nugarą, kaklą ir pečius, dingdavo atmintis, ji nebetoleruodavo tam tikro maisto. Galiausiai ji vos galėdavo pasikelti iš lovos.

Po to, kai Hughas mirė, ji tapo našle. Hughas mirė sulaukęs 91 metų, tuo tarpu Crystal tebuvo 31 metai. Pastaruosius kelis metus praleido gedėdama, besigilindama į savo sielą ir keliaudama aplink pasaulį. Anot užsienio žiniasklaidos, šitaip moteris stengėsi pasveikti.

Kai jis mirė, Crystal rašė: „Man dužo širdis. Vis dar negaliu tuo patikėti. Jis buvo Amerikos didvyris. Maloni siela, kuri savo gyvenimu buvo atvira visam pasauliui.“


Rašyti komentarą...
Z
Zose
2021-01-22 12:06:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo kada krūtys tapo krūtinę? Tai moters įžeidimas. Reikia atsiprašymo, o tai teks bilinetis.
Atsakyti
0

T
Terminato
2021-01-22 09:38:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip pakomentuot spjūvį
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų