Gintarė dukrai sukūrė princesišką puotą: tokios pavydėtų ne viena

Du vaikus – trejų Korneliją ir šešerių Nojų – auginanti stilinga vilniečių pora traukia aplinkinių žvilgsnius. 24-erių Gintarė Druktenienė su vyru Tomu neretai Vilniaus gatvėmis vaikšto suderinę ne tik savo, bet ir vaikų aprangas.

37

Visai neseniai Gintarės ir Tomo dukra Kornelija šventė trečiąjį gimtadienį, o jo akimirkomis pasidalijo ir su savo sekėjais bei draugais socialiniuose tinkluose. Gausybės komentarų bei „patinka“ paspaudimų sulaukusios nuotraukos nukėlė tarsi į princesių pasaką.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gintarė Druktenienė dukrai sukūrė pasakišką šventę

Naujienų ir pramogų portalo tv3.lt kalbinta moteris papasakojo, kaip ruošėsi šiai šventei, bei pasidalijo savo patarimais.

Gintare, tie, kurie jus seka „Instagram“ tinkle, tikrai pasisemia stiliaus idėjų. Kur jūs pati ieškote įkvėpimo?

Dažniausiai visos idėjos kyla iš „Pinterest“. Ten tikrai daug nuostabių idėjų ir keletą atsirinkus, išsirenku temą, kurią darysiu.

Neseniai jūsų dukra Kornelija atšventė trečiąjį gimtadienį. Papasakokite, kokią temą pasirinkote šiai šventei.

Kai dukrytės klausiau, kokio gimtadienio nori, iškart pasakė, kad nori būti princese su pūsta suknele. Kadangi jau pirmąjį jos gimtadienį dariau visą rožinį, norėjosi padaryti, kažką naujo, princesiško, bet, žinoma, tuo pačiu ir gražų. Pradėjau žiūrinėti „Pinterest“, pasisėmiau idėjų ir taip kilo idėja tokiam gimtadieniui.

Ar drabužius šventei siuvote pati?

Sau suknelę nusipirkau gal prieš pusę metų internetu, o dukrytei siuvau pati. Nors iki paskutinės minutės galvojau, kad rengsimės kitaip, visgi pasilikau prie šio varianto, nes gi dukrytė prašė pūstos suknelės.

Kas sunkiausia ruošiant tokias šventes?

Sunkiausia būna sukviesti svečius, nes patys gyvename Vilniuje, o visi artimieji Klaipėdos krašte. Dažnai darau šventes Vilniuje, bet šį kartą žinojau, kad artimieji negalės atvykti, nes jau už kelių savaičių vyks mūsų vestuvės ir jiems būtų per daug kelionių. Žinoma, dar labai priklauso viskas nuo oro, labai norėjau padaryti šventę lauke, o vasarą oras yra visai nenuspėjamas, tai iki paskutinės šventės valandos labai išgyvenau, nes net tada šiek tiek lynojo.

REKLAMA

Kokių patarimų turėtumėte kitoms mamoms?

Pirmiausiai, nedarykite visko paskutinę minutę, nes viskas kainuos dvigubai. Aš šventes pradedu planuoti kažkur prieš pusę metų, nes taip turiu daugybę laiko rasti geriausius ir pigiausius variantus.

Ar daug kainuoja surengti tokią šventę?

Vieniems gal tai atrodytų daug, kitiems per mažai... Man vaikų gimtadieniai yra pačios gražiausios šventės metuose ir aš tikrai labai stengiuosi. Vienos mamos geriau nupirks tortą ir nuves kur vaiką pažaisti tą dieną, taip vietoj didelės šventės pasidovanos sau prabangų rankinuką, o aš kaip tik geriau viską atiduosiu vaikams. Kaip ir minėjau anksčiau, pradedu ruoštis labai anksti, susirandu pigiausius variantus, neperku brangių dekoracijų. Dažniausiai viską darau pati, tad tikrai daug šventėms neišleidžiu.


Rašyti komentarą...
R
Rožė
2019-08-10 10:16:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas ta Drukteniene? Nusipelniusi Lietuvai ? Ar nebeturi apie ką rašyti
?
Atsakyti
-6

H
Hm
2019-08-11 15:18:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia dukros 3 metuku gimtadienis ar vestuviu auksines,deimantines metines?Siaubas...Supainiojo sventes,liudna kai tevai daro svente sau,o ne vaikui!Jus galvojat ji prisimins tas sampano taures?
Atsakyti
-1

V
Vaje
2019-08-12 09:05:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuštybių mugė...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų