Gerda Zaptoriūtė – apie antrąjį kartą „X faktoriuje“ ir mylimojo palaikymą: išdavė, ko tikisi

2019 metais „X faktoriuje“ sužibėjusi Gerda Zaptoriūtė laimę projekte nusprendė pabandyti dar kartą. Mergina atskleidė, ko tikisi iš šio bandymo, kaip jautėsi nukeliavusi iki finalinių kovų prieš dvejus metus, ir kodėl vis dar neiškėlė vestuvių su mylimuoju. 

Mergina atvira – kad turėtų dar kartą pabandyti sudalyvauti „X faktoriuje“, jai pakuždėjo širdis. Gerda tikina, laimėti nesitikinti ir savo prioritetus susidėliojusi kitaip: „Šio projekto patirtis yra neįkainojama. 

Žinoma, norėtųsi geresnių rezultatų, visada, bet niekada negali žinoti su kokiais sunkumais susidursi ir ar pavyks. Bet pažadu sau, kad atiduosiu visą savo širdį. Kad ir kiek kelio teks nueiti.

Laimėti būtų nerealu. Bet, po projekto supratau, kad visai ne tai yra svarbiausia, svarbiausia visa ta žmonių armija, kuri tave palaiko ir tavęs klauso. Mano tikslas- pasiekti kuo daugiau širdžių savo dainavimu ir pasirodymais“, – tikina Gerda.

Paprašyta prisiminti savo pirmąjį kartą „X faktoriuje“, mergina prisimena ir ne tik pačias gražiausias akimirkas – finalai tapo didžiuliu išbandymu Gerdos psichinei būsenai: „Vos patekusi į finalus labai stipriai panirau į save ir pradėjau „gūžtis“. Kovojau su visomis savo vidinėmis ydomis, tapau silpniausia savo versija. 

Neturėjau šalia nieko, kas mane palaikytų, daug toksiškų santykių su žmonėmis mane supo ir tai man pakišo koją. Bet pats projektas man atvėrė daug naujų kelių ir gavau labai daug naudingų pamokų, man ten buvo gera“, – pozityvia nata pasakojimą baigia Gerda.

Projekte mergina sudalyvauti sumanė ne viena – jai kompaniją atrankose palaikė ir taip pat laimę bandė ir jos sužadėtinis Jovydas. Vaikinui šis kartas „X faktoriuje“ – taip pat ne pirmasis: Jovydas dalyvavo tame pačiame sezone, kaip ir Gerda.

Gerdos ir Jovydo meilės istorija – tarsi iš pasakos. Jis – merginos pirmoji, vaikiška simpatija. Vieną su kitu juos suvedė būtent 2019 metų „X faktorius“

„Tiesą pasakius, Jovydą aš buvau įsimylėjusi nuo 5 klasės, visada gyvenom vienas šalia kito, bet tiesiog keliai nesusikirsdavo. Bet „X Faktorius“ mus suvedė ir tai man buvo didžiausias laimėjimas kurį išsinešiau“, – tikina Gerda Zaptoriūtė.

Pora kartu ne vien gyvenime, bet ir scenoje – praėjusių metų pabaigoje išleido dainą, kartu koncertuoja. Pasak Gerdos, meilė muzikuoti tik padeda: „Mūsų atveju – tik padeda. Vienas kitą visada stumiam į priekį. Dažnai koncertuojame kartu. Apskritai, labai daug ką darome kartu ir tai mums labai patinka“, – džiaugiasi mergina.

Tiesa, paklausta, ar jau greitai su sužadėtiniu žengs prie altoriaus, Gerda atsidūsta – tam trukdo koronaviruso pandemija: „Laukiame geresnių laikų“, – viliasi atlikėja.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų