Rainys išdavė, ko laukti iš naujojo „X faktoriaus sezono“: dalyviai griaus stereotipus

Projekto vedėjai ir teisėjai džiaugiasi – Lietuva pateisina savo dainų krašto vardą, o visa tai išduoda šių metų X faktorius“.

Vienas iš projekto vedėjų Mindaugas Rainys naujienų portalui džiaugėsi, jog prasidėjusios atrankos yra išties įspūdingos. Pasak Mindaugo, sezonas, kai „X faktoriuje“ varžėsi žvaigždės – buvo puikus. Tačiau per tą laiką tie, kurie žinomi nėra, jo taip pat labai pasiilgo ir laukia savo šanso:

„Praeitame sezone davėme progą atsipūsti tiems, kurie dar nenusiskynė savo kelio į žvaigždes. Tie, kurie dar buvo labai jauni – ūgtelėjo, subrendo. Šiandien turime galutinį rezultatą pavadinimu naujas „X faktoriaus“ sezonas. 

Šis sezonas žada labai nemažai intriguojančių naujų veidų didžiojoje scenoje. Žmonės ateina išlaukę, pasiruošę, tikrai žinodami, į kokią sceną eina“, – svarsto Mindaugas Rainys.

Mindaugas Rainys TV3 žiūrovams pažada – šou bus nepamirštamas. Pasak jo, dalyviai sudaužys visus stereotipus, kuriuos gali sukurti jų išvaizda: „Buvo ne vienas galingas balsas, buvo ne tiek galingi balsai, bet labai įdomūs, charizmatiški žmonės. Kai visas tas miksas susideda į vieną laidą – garantuotas labai geras vakaras. Bus daug nustebinančių žmonių. 

Būna, bandai spręsti apie žmogų iš to, kaip jis atrodo ar elgiasi, bet užlipęs ant scenos jis uždainuoja ir visi stereotipai sugriūna. Šio sezono dalyviai atitinka mūsų viso kanalo naujo sezono šūkį – skirtingai nuostabūs. Labai daug skirtingų stilistikų, muzikos žanrų“, – pasakoja projekto vedėjas. 

Laidų vedėjas atviras – Lietuvą tikrai galima vadinti dainų kraštu: „Kiekvieną sezoną sakau tą patį, bet galiu ir vėl pasikartoti – esame labai dainingas kraštas su labai daug jaunų ir ne tik jaunų dainingų žmonių. Praeina vienas sezonas ir galvoji, kad viskas, išsisėmė jau, kad nėra tiek dainininkų Lietuvoje. Bet nutinka stebuklų“, – teigia M. Rainys.

Devintasis X faktoriaus“ sezonas – jau rudenį per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų