Mindaugas Rainys pasidalijo nemalonia patirtimi iš Tokijo: „Kiekvieną dieną spjaudome į indelius“

Sekmadienį Tokijuje paaiškėjo dar 17 naujų čempionų, o įvykius iš Japonijos portale tv3.lt padeda nušviesti TV3 laidų vedėjas Mindaugas Rainys.

Antrajame vloge iš Tokijo M. Rainys plačiau papasakojo apie savo darbo užkulisius ir pasikeitusią darbo tvarką, kurią pakoregavo koronaviruso pandemija.

„Nuo atvykimo kiekvieną dieną spjaudome į indelius. Tuos indelius visos komandos surenkame į vieną vietą, vežame iki artimiausios arenos ir priduodame. Per parą ateina atsakymas ar kovido loterijoje, ar nelaimėjote“, – nemalonios procedūros įspūdžiais dalinosi jis.

Jis taip pat lankėsi Tarptautiniame transliuotojų centre ir papasakojo su kokiais sunkumais čia susiduria žaidynes nušviečiantys viso pasaulio žurnalistai ir transliuotojai. 

„Internetas čia yra padalintas visiems čia dirbantiems žmonėms, todėl jis toli gražu nėra galingas. Čia tinka labai geras senas posakis, kad lėtas internetas yra blogiau negu jokio interneto. Tai jeigu nemoki papildomų ekstra pinigų, o pinigai yra tokie – 50 eurų kainuoja 1 GB išsiuntimas ir tada tau siunčia labai labai greitai. Tad jeigu naudojiesi bendruoju internetu, tai 1 GB tau siunčia ilgiau negu valandą laiko“, – pasakojo laidų vedėjas. 

Tokijuje dirbanti TV3 komanda taip pat spėjo paragauti ir vietinių saldumynų, o didžiausia staigmena jiems tapo ledai su pupelėmis.

Įamžinti kelionę ir perteikti įspūdžius bei vaizdus jums padeda naujausias „Samsung“ telefonas Galaxy S21 5G!

Dvi savaitės įtemptų kovų, karštų naujienų, interviu, tiesioginių transliacijų ir užkulisių – visai tai rasite naujienų portale tv3.lt.


Rašyti komentarą...
a
a
2021-07-26 15:44:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
ką jis ten veikia?
Atsakyti
0

z
zemaitis
2021-07-27 18:47:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ka tas ten veikia
Atsakyti
0

T
2021-07-28 06:26:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turistauja
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų