Mindaugo Rainio įspūdžiai iš Tokijo: įspūdingo dydžio arena ir optimistiškai nuteikiantis dalykas

Karščiausius olimpinių žaidynių įvykius iš Tokijo padedantis sekti TV3 laidų vedėjas Mindaugas Rainys pirmadienį lankėsi įspūdingo dydžio „Saitamos Super Arenoje“, kur stebėjo Slovėnijos vunderkindo Luka Dončičiaus fenomenalų pasirodymą prieš Argentiną.

„Kolega Dovydas išsiaiškino, kad ši arena talpina 37 tūkstančius žmonių. Tiek talpina, kad net į mano telefoną netelpa šios arenos dydis. Nu labai didelė arena, dar tokio dydžio arenoje neteko būti“, – stebėjosi Mindaugas.

Nors darbo Tokijuje daug visiems ir šypsotis norisi vis mažiau, M. Rainys stebėjosi vyresnių čia dirbančių japonų savanorių mandagumu ir nuolat spinduliuojama gera nuotaika.

„Štai čia yra kortelių patikra, jie visada tau gražiai nusilenkia. Nu super, iškart maloniau, reikia šypsotis... Nes aišku, kai jau pavargsti ir bėga kelios dienos, tai jau nebenori su niekuo šypsotis“, – įspūdžiais dalijosi jis.

Tokijuje žurnalistams ir operatoriams kasdien tarp skirtingų arenų tenka įveikti milžiniškus atstumus, todėl miego trūkumas visiems čia dirbantiems pradeda jaustis vis labiau.

„Čia velnioniška logistika, tai miegas dažniausiai, kurį mes gauname arba surandame yra autobuse“, – juokėsi Mindaugas, kuris savo kamera slaptai autobuse nufilmavo miegančius kolegas.

Įamžinti kelionę ir perteikti įspūdžius bei vaizdus TV3 komandai Tokijuje padeda naujausias „Samsung“ telefonas Galaxy S21 5G!

Dvi savaitės įtemptų kovų, karštų naujienų, interviu, tiesioginių transliacijų ir užkulisių – visai tai rasite naujienų portale tv3.lt.

 


Rašyti komentarą...
S
Siaubas
2021-07-30 08:03:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai taip supratau, kad tas rainys nuskrido į Tokija, vien dėl to, kad aprašytų kokio dydžio stadionas? čia tik pas mus Lietuvoje gali tokias nesąmones vykti, tiesiog pinigų plovimas, atostogos, mokesčių mokėtojų saskaita
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų