Buriavimas: Viktorija Andrulytė įveikė dar dvi lenktynes

Pasirodymą Tokijo olimpinėse žaidynėse tęsia buriuotoja Viktorija Andrulytė („Laser Radial“). Antradienį ji varžėsi penktose ir šeštose savo klasės lenktynėse.

Lietuvė dieną pradėjo būdama 26-oje vietoje bendroje įskaitoje. Penktųjų lenktynių pradžia buvo visai nebloga – lietuvė užkopė į 16-ąją poziciją.

Vis tik lenktynėms įsibėgėjus Viktorija vis lėtino tempą ir finišavo sau gerai pažįstamoje 26-oje vietoje. Penktajame plaukime nuo lyderės ji atsiliko 2:36 min.

Šeštasis plaukimas prasidėjo labai gerai – V. Andrulytė trečiajame tarpiniame taške rikiavosi net 9-ta. Tačiau tempas vėl krito ir užimta 19-a pozicija.

Po šių lenktynių Lietuvos buriuotoja bendroje įskaitoje išlaikė 26-ą poziciją ir viso turi 108 baudos taškus. Lyderiauja danė Anne-Marie Rindom (22 baud. tašk.)

V. Andrulytė permainingų oro apsuptame Enošimos jachtų uoste pirmame varžybų plaukime užėmė tik 38-ą vietą, tačiau antrame finišavo 10-a ir bendroje įskaitoje su 48 baudos balais pakilo į 25-ą vietą. V.Andrulytei antroji žaidynių diena „Laser Radial“ klasėje buvo nesėkminga. Trečiajame plaukime ji užėmė 29-ą vietą, o ketvirtajame – 24-ą.

V. Andrulytės finišas pirmadienio lenktynėse:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų