Jiedu susitikinėja vos šešias savaites, tad nenuostabu, kad poros bendravimas dar nepasiekė intymių santykių ribos. Bet vakarykščiame realybės šou "The Only Way Is Essex" epizode Gemma Collins ir jos naujasis vaikinas konsultavosi su draugais gana intymiu klausimu: kaip reikėtų pakurstyti jų santykiuose aistrą.

Rodydama piešinį savo draugėms Sam ir Billie Faiers, Gemma sakė, kad tokią ją mato Charlie. Moteris neslėpė, kad jos naujasis vaikinas nuolat nori mylėtis, tačiau pati Gemma sakė esanti tam dar nepasiruošusi.

Gemma taip pat minėjo, kad jei Charlie ir toliau ketina ją spausti, judviejų santykiai gali ir nutrūkti.

Tuo tarpu Charlie, savo draugams Mario ir Ricky sakė, norintis, kad viskas įvyktų natūraliai, o šie jam patarė kol kas pasinaudoti dešine ranka.

Galiausiai pora susitiko akis į akį aptarti minėtosios problemos. Apgindamas savo aistros trūkumą lovoje Charlie sakė, kad Gemmai reikėtų būti kantresnei, jis taip pat minėjo, kad pasinaudos draugų patarimu ir nespaus jos mylėtis tik tada kai jis to norės.

Gemma jam kaip mat atkirto: "Aš būsiu kantri, bet turi suprasti, kad nesimylėjau jau metus. Kiekvienas vyras savo merginą nori liesti, bučiuoti ir jausti, bet tik ne tu."

Po karšto ir įtempto pokalbio pora su artimiausiais draugais patraukė atsigauti į "Sugar Hut" naktinį klubą, kur Charlie pademonstravo kelis šokių žingsnelius.


Rašyti komentarą...
.
...
2012-04-19 18:18:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir kaip sitas straipsnis yra idomus? who cares... mylejos kas su kuo ar ne... pzdc...
Atsakyti
0

t
tetula
2012-04-19 19:01:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
va, čia tai moteris, va čia tai ištvermė- metus gyvent ir išgyvent. kyla įtarimas, kad vienintelis ekzempliorius visatoj.
Atsakyti
0

t
to alfa
2012-04-19 19:26:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
jus turbut,labai gerai suprantat angliskai,kad nesamones rasot,only way essex ziuriu visada,gal pirma paziurekit,o tada rasykit,kuris ko nori.cia kaip tik gema stresuoja,kad tas myletis nenori,nors jie jau 6av kartu,ir inai sake,jei per 2sav nieko neatsitiks,ini kito ieskosis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų