Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
13
Filipas Kirkorovas, Maksimas Galkinas, Ala Pugačiova ir vaikai (tv3.lt fotomontažas)

2005-aisiais dainininkas Filipas Kirkorovas išsiskyrė su scenos primadona Ala Pugačiova. Nepaisant to, jog nuo jų išsiskyrimo prabėgo daug metų, tačiau daugelį gerbėjų vis dar domina šis išsiskyrimas.

13

2005-aisiais dainininkas Filipas Kirkorovas išsiskyrė su scenos primadona Ala Pugačiova. Nepaisant to, jog nuo jų išsiskyrimo prabėgo daug metų, tačiau daugelį gerbėjų vis dar domina šis išsiskyrimas.

REKLAMA

Visai neseniai F. Kirkorovas atvirai prabilo apie skaudų išgyvenimą.

54 metų Filipas Kirkorovas ne itin mėgsta kalbėti apie santuoką su Ala Pugačiova. Faktas yra tas, kad muzikantui buvo sunku išsiskirti su primadona, pranešė starhit.ru.

„Aš negyvenu prisiminimais. Šiandien šie prisiminimai yra nereikšmingi ir niekam jų nereikia. Tai kitoks gyvenimas, buvo gražus. Bet dabar kiekvienas turi savo gyvenimą. Tai buvo seniai. Kai įvyko skyrybos, atrodė, kad gyvenimas sustojo, viskas baigėsi “, – sakė muzikantas.

REKLAMA

Vyrui buvo taip sunku susitaikyti su išsiskyrimu, kad šį net kamavo depresija.

„Naujųjų metų naktį sėdėjau vienas namuose, buvo visiškos tuštumos jausmas, puikiai tai prisimenu. Širdyje jaučiausi labai blogai. Sėdžiu ir galvoju: „Viešpatie, duok ženklą, kad viskas bus gerai, duok kokį ženklą“, nes mano siela buvo tiesiog išdeginta. Man tai buvo šokas, stresas, košmaras“, – sakė muzikantas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad 2017 m. įvyko ilgai lauktos dainininkės vestuvės su Galkinu. Santuoka buvo sensacija: visa šalis svarstė, ar Primadonna ir 27 metų jaunesnis parodistas jaučia gilius jausmus, ar poros santykiai yra tik viešųjų ryšių triukas ir pasaka. Komikas atkirto, kad sėkmė jį pasiekė dar ilgai, kol nebuvo užmegztas ryšys su Alla Pugačiova, rašo „Star hit“.

REKLAMA
REKLAMA

Praėjo metai žvaigždžių pora vis dar švytėjo iš laimės. Pora kartu sukūrė tikrą pasaką: jie apsigyveno gotikinio stiliaus dvare, primenančiame pilį, netoli Maskvos, atokiau nuo smalsių akių. Net ir patys aršiausi skeptikai pripažino: nepaisant reikšmingo amžiaus skirtumo, akivaizdu, kad menininkai sugebėjo sukurti stiprią šeimą. Tai patvirtino dvynių – Lizos ir Harry – gimimas 2013 m.

„Mūsų surogatinė motina nežinojo, kam ji pagimdė vaikus. Mes visi žinojome apie ją. Sumokėjime jai daugiau nei rinkos kainą, bet aš visada taip darau. Ji į šį procesą žiūrėjo labai atsakingai, jokių skundų nebuvo“, – dalijosi Galkinas.

Nuo pirmųjų gyvenimo dienų paparacai medžiojo šeimą dėl vaikų nuotraukų, todėl pora priėmė vienintelį teisingą sprendimą: norėdami sumažinti savo persekiojimą, socialiniuose tinkluose pradėjo skelbti vaikų nuotraukas. Liza ir Harry per naktį tapo „Instagram“ žvaigždėmis.

Dvynių atsiradimas sutuoktinius dar labiau suartino: abu stengėsi susitarti dėl darbo grafikų, kad praleistų daugiau laiko su įpėdiniais. Kai Pugačiova baigė sceninę karjerą, ji buvo be galo laiminga, kad jos vyras tapo pagrindiniu šeimos maitintoju, ir ji galėjo pasinerti į motinos vaidmenį.

„Jaučiuosi atsakingas už savo šeimą ir vaikus. Net dviguba atsakomybė dėl mūsų amžiaus skirtumo. Ala dažnai sako: „Noriu turėti laiko juos kažko išmokyti“. Alla yra nepaprasta mama, pati geriausia iš visų“, – žavėjosi komikas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų