Skandalingasis 54-erių „Okna“ vedėjas Dimitrijus Nagijevas kaitina kraują: nusimetė drabužius ir parodė pavydėtiną figūrą

Charizmatiškas, atviras, neieškantis žodžio kišenėje bei be galo patrauklus – taip apibūdinamas aktorius ir šoumenas – Dimitrijus Nagijevas (54 m.). Jis yra vienas populiariausių ir žinomiausių TV laidų vedėjų, kurio vardas nuo „Langų“ (Okna) laikų asocijuojasi su žodžiu „skandalas".

28

Žinomas vyras savo asmeninį gyvenimą slepia po 9 užraktais.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dmitry Nagiyev pokyčiai

Visai neseniai žinomas vyras savo gerbėjas nustebino itin pikantišku kadru. Vyras nusimetė visus drabužius ir pozavo nuogas. 

Fotografijoje matyti, jog vyro figūra yra iš tiesų pritenkenti, o tai įrodo ir gerbėjų komentarai, kurie gyrė vyro išvaizdą.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai rašėme apie vyro asmeninį gyvenimą.

Akiniai – ne tik įvaizdžio detalė

Daugelis galėtų pamanyti, kad akiniai nuo saulės yra neatsiejama stiliaus detalė, tačiau po tamsintais stiklais jis slepia veido paralyžių. Paskutiniais studijų metais jis patyrė veido nervo paralyžių (kairėje pusėje). Nepaisant to, kad vyras kreipėsi į gydytojus, tačiau visiškai išgydyti to nepavyko. Dimitrijus nevalingai užmerkia vieną akį, o situaciją glebsi tamsūs akiniai.

Asmeninis gyvenimasi ir skleidžiami gandai

TV laidų vedėjas nėra linkęs kalbėti apie savo asmeninį gyvenimą. Vyras yra išgyvenęs skaudžias skyrybas su Alisa Šer, kurios truko 24 metus. Drauge su moterimi jis susilaukė sūnaus Kirilo. Po šio išsiskyrimo, žiniasklaidoje pasirodė daugybę gandų apie jo naujus romanus.

D. Nagijevas mėgsta slėpti asmeninį gyvenimą nuo visuomenės. Kai kurių šaltinių teigimu, jis keletą metų gyveno civilinėje santuokoje su savo administratore Natalija Kovalenko.

Be to, internete yra daug gandų, kad Dmitrijus palaiko santykius su Irina Temicheva. Gali būti, kad jis net buvo vedęs aktorę, kuri prieš keletą metų pagimdė vaiką.

Pats Nagijevas atsisako komentuoti tokius gandus.

2016-ųjų pabaigoje kilo skandalas, kai kažkas internete paskelbė intymų Nagijevo susirašinėjimą su Olga Buzova.

Tačiau daugelis kritiškai vertino paskelbtas žinutes, nes buvo labai sunku įrodyti jų tikrumą. Dmitrijus visą šią istoriją pavadino niekšybe, taip pat apgailestavo, kad kai kuriems žmonėms įdomu gilintis į kitų asmeninius santykius.

Tiesa, visai neseniai vyras savo gerbėjus suintrigavo kadru, kuriame pozavo su mergina. Daugelis pradėjo spėlioti, ar tai nebus nauja jo mylimoji.

Kaip vėliau paaiškėjo, šis kadras yra iš naujos serijos, kur D. Nagijevas atliko vieną iš vaidmenų.

Neteko darbo dėl juokelio

Kartą Dimitrijus interviu metu pajuokavo, kad yra vedęs, nepaisant to, jog to padaręs nebuvo. „Kai pasakai kažką panašaus, tai atrodo juokinga, o tada, kai pamatai antraštes, tai nebūna juokinga“, –  sakė vyras.

Būtent dėl šio pokšto su juo bendradarbiauti atsisakė vienas iš pelningų reklamuotojų.

Išvaizdos pokyčiai

„Okna“  laida mušė visus populiarumo rekordus. Žmonės laukdavo kiekvienos laidos, kuriose netrūkdavo pikantiškų temų, skandalų bei muštynių. Įdomu tai, kad sklinda kalbos apie suvaidintą šios laidos siužetą. Nebūtų nieko keisto, nes kai kurios laidos primindavo meksikietiškų serialų turinį. 

Tuo metu vyras buvo ilgais plaukais, o jo veidą nuolat puošdavo akiniai nuo saulės. Dabar vyras yra plikas, užsiauginęs raumenis bei labai sportiškos figūros.


Rašyti komentarą...
A
As
2021-09-18 09:17:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip
Ir

Raumeningas
Atsakyti
0

Q
Qqe
2021-09-18 09:19:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip
Ir

Raumeningas
Atsakyti
0

Z
Ziurovas
2021-09-23 16:40:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagarba Tam ruseliui
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų