Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
9
Asociatyvi valytojos nuotrauka ir Ala Pugačiova su šeima (instagram.com ir SCANPIX nuotr. montažas)

Rusų estrados diva Ala Pugačiova yra daugelio gerbiama bei mylima moteris. Apie ją gražiai kalba ne tik artimieji ar draugai, bet ir buvę darbuotojai.

9

Rusų estrados diva Ala Pugačiova yra daugelio gerbiama bei mylima moteris. Apie ją gražiai kalba ne tik artimieji ar draugai, bet ir buvę darbuotojai.

REKLAMA

Buvusi namų tvarkytoja Liudmila Dorodnova „Susiėjo žvaigždės“ laidos metu papasakojo, jog žinoma dainininkė ją lepino ir dovanojo savo drabužius. Tiesa, kiek vėliau paprašė juos grąžinti.

Kaip pažymėjo Liudmila Dorodnova, vienu metu žvaigždė jai davė daug drabužių, pranešė newsfounded.com.

Buvusi dainininkės Alos Pugačiovos padėjėja Liudmila Dorodnova NTV kanalo laidos studijoje sakė grąžinusi atlikėjai jos padovanotus apdarus.

REKLAMA

Pasak buvusios namų tvarkytojos, A. Pugačiova paprašė grąžinti tai, ką jai padovanojo, kadangi mados istorikas Aleksandras Vasiljevas rinko Alos daiktus į muziejų.

„Alos koncertinius drabužius perdaviau muziejui. Turėjau Slavos Zaicevo pagamintą švarką. Alla man jį davė. Ji pasakė, kad galėčiau jį nešioti. Bet aš jo nenešiojau. Išvaliau ir grąžinau“, – sakė L. Dorodnova.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai rašėme apie tai, kai L. Dorodnova papasakojo apie tai, kokia primdona yra namuose.

REKLAMA
REKLAMA

Daugelį metų Liudmila Dorodnova buvo Alos Pugačiovos šeimos narė. Moteris dirbo namų tvarkytoja ir gerai žinojo, kaip primadona elgiasi kasdieniame gyvenime. Anot Liudmilos, menininkė yra nepaprastai maloni, simpatiška. Būtent todėl ji ypač įsižeidžia išgirdusi mestus kaltinimus primadonai, jog ji sugriovė kitų žvaigždžių karjerą.

„Tiesiog pastaruoju metu pasaulis apsivertė aukštyn kojomis, daug piktų žmonių. Jie viską apverčia aukštyn kojomis ir prasideda melas. Kiti menininkai pyksta ant Alos, nes ji tokia viena, antros niekada nebuvo ir nebus. <..> Nežinau, kaip Pugačiova visiems trukdo. Greičiausiai jie jai tiesiog pavydi. Bet Ala visada viską pasiekė pati, niekas jai niekada nepadėjo “, – įsitikinusi buvusi žvaigždės namų tvarkytoja.

Anot Liudmilos, A. Pugačiova niekada nebandė niekam pakenkti ir stengiasi gyventi ramiai. Buvusi namų tvarkytoja atskleidė ir tai, kokia ji ir M. Galkinas yra už uždarų durų.

„Ala pagaliau gyvena gyvenimą, apie kurį visada svajojo ir nusipelnė. O tai, kad jų amžius skiriasi su Maksimu yra nesąmonė. Jie abu neatitinka savo amžiaus. Abu širdyje daug jaunesni! Abi gražios, protingos, turinčios humoro jausmą asmenybės. Iš to reikia mokytis“, – pabrėžė Liudmila.

REKLAMA
REKLAMA

A. Pugačiovos ir M. Galkino santuoka laikoma viena stipriausių Rusijos šou versle. Kartais pasigirsta gandų apie įsimylėjėlių kivirčus, tačiau apie jokį išsiskyrimą nekalbama.

Naujienų portalas tv3.lt primena,  2011 m. įvyko ilgai lauktos dainininkės vestuvės su Galkinu. Santuoka buvo sensacija: visa šalis svarstė, ar Primadonna ir 27 metų jaunesnis parodistas jaučia gilius jausmus, ar poros santykiai yra tik viešųjų ryšių triukas ir pasaka. Komikas atkirto, kad sėkmė jį pasiekė dar ilgai, kol nebuvo užmegztas ryšys su Alla Pugačiova, rašo „Star hit“.

Praėjo metai žvaigždžių pora vis dar švytėjo iš laimės. Pora kartu sukūrė tikrą pasaką: jie apsigyveno gotikinio stiliaus dvare, primenančiame pilį, netoli Maskvos, atokiau nuo smalsių akių. Net ir patys aršiausi skeptikai pripažino: nepaisant reikšmingo amžiaus skirtumo, akivaizdu, kad menininkai sugebėjo sukurti stiprią šeimą. Tai patvirtino dvynių – Lizos ir Harry – gimimas 2013 m.

„Mūsų surogatinė motina nežinojo, kam ji pagimdė vaikus. Mes visi žinojome apie ją. Sumokėjime jai daugiau nei rinkos kainą, bet aš visada taip darau. Ji į šį procesą žiūrėjo labai atsakingai, jokių skundų nebuvo “, – dalijosi Galkinas.

REKLAMA
REKLAMA

Nuo pirmųjų gyvenimo dienų paparacai medžiojo šeimą dėl vaikų nuotraukų, todėl pora priėmė vienintelį teisingą sprendimą: norėdami sumažinti savo persekiojimą, socialiniuose tinkluose pradėjo skelbti vaikų nuotraukas. Liza ir Harry per naktį tapo „Instagram“ žvaigždėmis.

Dvynių atsiradimas sutuoktinius dar labiau suartino: abu stengėsi susitarti dėl darbo grafikų, kad praleistų daugiau laiko su įpėdiniais. Kai Pugačiova baigė sceninę karjerą, ji buvo be galo laiminga, kad jos vyras tapo pagrindiniu šeimos maitintoju, ir ji galėjo pasinerti į motinos vaidmenį.

„Jaučiuosi atsakingas už savo šeimą ir vaikus. Net dviguba atsakomybė dėl mūsų amžiaus skirtumo. Alla dažnai sako: „Noriu turėti laiko juos kažko išmokyti“. Alla yra nepaprasta mama, pati geriausia iš visų “, – žavėjosi komikas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų