Buvusi Alos Pugačiovos namų tvarkytoja prabilo apie primadoną: atskleidė, kokia ji už uždarų durų

Rusų estrados diva Ala Pugačiova yra daugelio gerbiama bei mylima moteris. Jos gyvenimas gali daugeliui pasirodyti pavydėtinas, o to neslėpė ir jos buvusi namų tvarkytoja Liudmila Dorodnova. Visai neseniai ji papasakojo, kad daugelis menininkų ją kaltino, jog būtent A. Pugačiova sugriovė daugelio karjerą.

9

Buvusi žvaigždės namų šeimininkė kategoriškai nesutinka su šiomis spėlionėmis, pranešė starhit.ru.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Buvusi Alos Pugačiovos namų tvarkytoja prabilo apie primadoną: atskleidė, kokia ji už uždarų durų

Daugelį metų Liudmila Dorodnova buvo Alos Pugačiovos šeimos narė. Moteris dirbo namų tvarkytoja ir gerai žinojo, kaip primadona elgiasi kasdieniame gyvenime. Anot Liudmilos, menininkė yra nepaprastai maloni, simpatiška. Būtent todėl ji ypač įsižeidžia išgirdusi mestus kaltinimus primadonai, jog ji sugriovė kitų žvaigždžių karjerą.

„Tiesiog pastaruoju metu pasaulis apsivertė aukštyn kojomis, daug piktų žmonių. Jie viską apverčia aukštyn kojomis ir prasideda melas. Kiti menininkai pyksta ant Alos, nes ji tokia viena, antros niekada nebuvo ir nebus. <..> Nežinau, kaip Pugačiova visiems trukdo. Greičiausiai jie jai tiesiog pavydi. Bet Ala visada viską pasiekė pati, niekas jai niekada nepadėjo “, – įsitikinusi buvusi žvaigždės namų tvarkytoja.

Anot Liudmilos, A. Pugačiova niekada nebandė niekam pakenkti ir stengiasi gyventi ramiai. Buvusi namų tvarytoja atskleidė ir tai, kokia ji ir M. Galkinas yra už uždarų durų.

„Ala pagaliau gyvena gyvenimą, apie kurį visada svajojo ir nusipelnė. O tai, kad jų amžius skiriasi su Maksimu yra nesąmonė. Jie abu neatitinka savo amžiaus. Abu širdyje daug jaunesni! Abi gražios, protingos, turinčios humoro jausmą asmenybės. Iš to reikia mokytis“, – pabrėžė Liudmila.

A. Pugačiovos ir M. Galkino santuoka laikoma viena stipriausių Rusijos šou versle. Kartais pasigirsta gandų apie įsimylėjėlių kivirčus, tačiau apie jokį išsiskyrimą nekalbama.

Naujienų portalas tv3.lt primena,  2011 m. įvyko ilgai lauktos dainininkės vestuvės su Galkinu. Santuoka buvo sensacija: visa šalis svarstė, ar Primadonna ir 27 metų jaunesnis parodistas jaučia gilius jausmus, ar poros santykiai yra tik viešųjų ryšių triukas ir pasaka. Komikas atkirto, kad sėkmė jį pasiekė dar ilgai, kol nebuvo užmegztas ryšys su Alla Pugačiova, rašo „Star hit“.

Praėjo metai žvaigždžių pora vis dar švytėjo iš laimės. Pora kartu sukūrė tikrą pasaką: jie apsigyveno gotikinio stiliaus dvare, primenančiame pilį, netoli Maskvos, atokiau nuo smalsių akių. Net ir patys aršiausi skeptikai pripažino: nepaisant reikšmingo amžiaus skirtumo, akivaizdu, kad menininkai sugebėjo sukurti stiprią šeimą. Tai patvirtino dvynių – Lizos ir Harry – gimimas 2013 m.

„Mūsų surogatinė motina nežinojo, kam ji pagimdė vaikus. Mes visi žinojome apie ją. Sumokėjime jai daugiau nei rinkos kainą, bet aš visada taip darau. Ji į šį procesą žiūrėjo labai atsakingai, jokių skundų nebuvo “, – dalijosi Galkinas.

REKLAMA

Nuo pirmųjų gyvenimo dienų paparacai medžiojo šeimą dėl vaikų nuotraukų, todėl pora priėmė vienintelį teisingą sprendimą: norėdami sumažinti savo persekiojimą, socialiniuose tinkluose pradėjo skelbti vaikų nuotraukas. Liza ir Harry per naktį tapo „Instagram“ žvaigždėmis.

Dvynių atsiradimas sutuoktinius dar labiau suartino: abu stengėsi susitarti dėl darbo grafikų, kad praleistų daugiau laiko su įpėdiniais. Kai Pugačiova baigė sceninę karjerą, ji buvo be galo laiminga, kad jos vyras tapo pagrindiniu šeimos maitintoju, ir ji galėjo pasinerti į motinos vaidmenį.

„Jaučiuosi atsakingas už savo šeimą ir vaikus. Net dviguba atsakomybė dėl mūsų amžiaus skirtumo. Alla dažnai sako: „Noriu turėti laiko juos kažko išmokyti“. Alla yra nepaprasta mama, pati geriausia iš visų “, – žavėjosi komikas.


Rašyti komentarą...
L
Liuks
2021-10-27 08:08:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai svari nuomonė, pasirodo, namų tvarkytoja yra geriausia šeimos santykių ekspertė...
Atsakyti
-20

E
Ema
2021-10-27 08:58:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai kurioms mūsų vadinamoms žvaigždėms reikėtų pasimokyti kai
Atsakyti
-17

I
Inga
2021-10-26 22:38:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik didelės sėkmės!
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų