Dvasininkas nuteistas už 3-metės išnaudojimą: ilgus metus praleis kalėjime

Anglijoje į kalėjimą pasiųstas vikaras, kuris pripažintas kaltu dėl netinkamo, seksualinių troškimų nulemto elgesio su mažametėmis mergaitėmis.

Vakarų Yorkshire, Batley mieste dirbęs dvasininkas Gordonas Newtonas (40 m.) skriaudė 3 metų mergaitę ne vieną kartą, pripažino teismas, kuriam skirta 9 metų ir 7 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.

Bylą nagrinėjęs Leedso Karūnos teismas pripažino jį kaltu iš viso dėl 12 nusikalstamų veikų, visos seksualinio pobūdžio užpuolimo aukos buvo mergaitės iki 13 metų amžiaus.

Gordonas Newtonas taip pat bus įtrauktas į seksualinių nusikaltėlių registrą visą likusį gyvenimą, jo atžvilgiu išduotas specialus prevencijos orderis, kuris apribos vyro elgesį.

Teismui kaltinamasis pripažino, kad vaikai jį seksualiai traukė „ne vienerius metus“.

Dvasininką padėjo įduoti ir jo žmona Julian Jones, į policiją atnešusi sutuoktinio telefoną, jame pareigūnai rado 276 nuotraukas, kurios laikomos netinkamu vaikų vaizdavimu ir pornografiniu turiniu, o 70 fotografijų priskiriamos itin rimtai piktnaudžiavimo kategorijai.

Tolesnis tyrimas apėmė ir Gordono Newtono interneto paieškos istorijos analizę, ji parodė, kad vikarą domino ir jaunesnių nei 3 metų vaikų nuotraukos.

Leedso vyskupijos atstovas spaudai išplatino pranešimą, kuriame teigiama, jog Newtono „giliai šokiruojantys“ veiksmai buvo „gėdos ir atgailos reikalas“, jam uždrausta verstis dvasininko veikla.


Rašyti komentarą...
I
Ieva
2021-09-05 16:55:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ką Lietuvos LGBT nariai drąsiai jį priims į savo gretas. Juk jis toks gimė, kaip ir zoofilai, nekrofilai ir tie kur demonstruoja savo grožybes.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų