„Disney“ princesė slepia milžinišką paslaptį: liksite lengvai šokiruoti

Ši graži mergina atrodo taip, lyg ką tik būtų įžengusi iš pasakos. Vis dėlto ši 21-erių metų gražuolė slepia didžiulę paslaptį – ji yra vyras Richardas.

80

Kalifornijoje gyvenantis Richardas Schaeferis yra profesionalus makiažo specialistas, kuris kartas nuo karto mėgsta tapti nuostabiomis „Disney“ princesėmis. Sunku patikėti, tačiau vaikinas naudoja tik kelis makiažo teptukus. Tad net nereikia abejoti, kad vaikinas yra labai talentingas.

(80 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Disney“ princesė slepia milžinišką paslaptį: liksite lengvai šokiruoti

Kaip skelbiama, Richardas persirenginėti pradėjo prieš keturis metus. Jis pripažįsta, kad netrūko žmonių, kurie likdavo šokiruoti.

„Tai yra didžiulis komplimentas, kai žmonės pagalvoja, kad esu mergina. Tai parodo, kad mano transformacija yra įtikinanti“, - sako vaikinas. Pokyčiai užtrunka apie kelias valandas. Svarbiausia, vaikinas taip pat pasisiuvo visas sukneles.

„Visus kostiumus bandau pasigaminti namie, o reikalingas medžiagas nusiperku internetu. Taip pat kartais nuomojuosi“, - atskleidžia vyras.

Kaip pats sako, persirenginėjimas išugdė pasitikėjimą savimi. Nuo vaikystės šiek tiek antsvorio turėjęs vaikinas kentė patyčias, o vėliau ne tik numetė svorio, bet ir įrodė, kad turi neįprastą talentą.

REKLAMA

„Šias princeses mylėjau nuo vaikystės. Ir likau labai maloniai nustebęs, kad žmonės patikėjo manimi“, - džiaugiasi vaikinas, kuris socialiniuose tinkluose turi tūkstančius sekėjų ir jį palaikančių žmonių.

„Aš jaučiausi ne tik gražus žmogus, bet tikiu, kad padedu geriau jaustis ir kitiems“, - sako vaikinas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų