REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

TV3 televizijos laidos „Gero vakaro šou“ vedėja, modelis Dijora Petrikonytė (27 m.) gyvena džiaugsmingomis akimirkomis – moteris laukiasi pirmagimio. 

TV3 televizijos laidos „Gero vakaro šou“ vedėja, modelis Dijora Petrikonytė (27 m.) gyvena džiaugsmingomis akimirkomis – moteris laukiasi pirmagimio. 

REKLAMA

Džiugią žinią moteris patvirtino naujienų portalui tv3.lt. D. Petrikonytė pirmagimio laukia su sužadėtiniu Andriumi Jonaičiu.

Sužadėtuvės Italijoje

Dar 2023-ųjų gegužę D. Petrikonytė ir A. Jonaitis susižadėjo Italijoje.

Gegužės 28-osios vakarą mergina publikavo jaukius kadrus, kuriuose parodė vietą, kurioje ištarė „taip“ ir puošnų žiedą. 

„Taigi, tai įvyko“, – rašė ji. 

Dijora Petrikonytė parodė sužadėtuvių žiedą (nuotr. Instagram)

Prabilo apie motinystę

Prieš kurį laiką Dijora lankėsi tinklalaidėje „Tik į priekį“. Pokalbio metu vedėjui Ąžuolui mergina atviravo, kad jos mylimasis yra gerokai vyresnis: „Mano draugui yra 39 metai, o man – 27. Bet jis yra labai jaunatviškas, nesijaučia to amžiaus skirtumo. Arba aš esu labai sena siela.“

Paklausta, ar su ilgamečiu mylimuoju, gyd. odontologu Andriumi Jonaičiu pakalba apie šeimos planavimą, Dijora atsakė teigiamai, tiesa, moters rankos dar nepuošė sužadėtuvių žiedas.

REKLAMA
REKLAMA

„Kartais, bet nėra ką planuoti – nėra jokio žiedo. Jeigu man kartais knisa protą, aš tokia (rodo į ranką, Red.) – matai ką nors? Aišku, pašneki apie šeimą – trys metai, tai ką daugiau ir šnekėti, viskas iššnekėta. Aš nesu ta, kuri kiekvieną dieną apie tai galvoja ir fantazuoja – kaip ten bus, taip bus“, – tuo metu sakė Dijora.

REKLAMA

D. Petrikonytė prisipažino visą laiką norėjusi būti jauna mama. 

„Norėjau vieno ar dviejų vaikų, mane gąsdina nėštumas. Kai pažiūriu „TikTok'us“, man pasidaro baisu ta motinystė – gimdymas, tos bemiegės naktys, nes aš žiauriai mėgstu ilgai miegoti, tai čia būtų bėda tam vaikui“, – neslėpdama šypsenos kalbėjo Dijora.

 

Tai ką dabar daryt?patarkit
į priekį. Užjaučiu tą vyrą, kurio laukia nelengvas gyvenimas. "Mandri" nepraustaburnė parodys savo ragus ir nagus. Jau tas pasakymas, kad trūksta miego, pasako, kad moteris nervinga, nenuspėjamo charakterio ir prie tinginystės, deja. Nieko asmeniško.
Salidaus amželio panelė,
Salidaus amželio panelė,
bet išminties kaip pas vištą. Per tv jos elgesys šokiruoja, tai tokia ir kasdienybėje.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų