REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Televizijos laidų vedėja Dijora Petrikonytė gyvena džiaugsmingomis akimirkomis – Italijoje merginai pasipiršo mylimasis Andrius Jonaitis. 

Televizijos laidų vedėja Dijora Petrikonytė gyvena džiaugsmingomis akimirkomis – Italijoje merginai pasipiršo mylimasis Andrius Jonaitis. 

REKLAMA

Šia žinia D. Petrikonytė pasidalijo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje. Pora jau kurį laiką keliavo po Italiją. Gegužės 28-osios vakarą mergina publikavo jaukius kadrus, kuriuose parodė vietą, kurioje ištarė „taip“ ir puošnų žiedą. 

„Taigi, tai įvyko“, – rašė ji. 

Prieš kurį laiką Dijora lankėsi tinklalaidėje „Tik į priekį“. Pokalbio metu vedėjui Ąžuolui mergina atviravo, kad jos mylimasis yra gerokai vyresnis: „Mano draugui yra 39 metai, o man – 27. Bet jis yra labai jaunatviškas, nesijaučia to amžiaus skirtumo. Arba aš esu labai sena siela.“

Paklausta, ar su ilgamečiu mylimuoju, gyd. odontologu Andriumi Jonaičiu pakalba apie šeimos planavimą, Dijora atsakė teigiamai, tiesa, moters rankos dar nepuošė sužadėtuvių žiedas.

REKLAMA
REKLAMA

„Kartais, bet nėra ką planuoti – nėra jokio žiedo. Jeigu man kartais knisa protą, aš tokia (rodo į ranką, Red.) – matai ką nors? Aišku, pašneki apie šeimą – trys metai, tai ką daugiau ir šnekėti, viskas iššnekėta. Aš nesu ta, kuri kiekvieną dieną apie tai galvoja ir fantazuoja – kaip ten bus, taip bus“, – tuo metu sakė Dijora.

REKLAMA

D. Petrikonytė prisipažino visą laiką norėjusi būti jauna mama. 

„Norėjau vieno ar dviejų vaikų, mane gąsdina nėštumas. Kai pažiūriu „TikTok'us“, man pasidaro baisu ta motinystė – gimdymas, tos bemiegės naktys, nes aš žiauriai mėgstu ilgai miegoti, tai čia būtų bėda tam vaikui“, – neslėpdama šypsenos kalbėjo Dijora.

Va cia tai neeiline naujiena!!!
uzuojauta jam
...arba as sena siela :D nu labai abejoju, greiciau pirmas variantas, kad tas jaunatviskas. Ir dabar jau Siegel kazkur dingo, dabar apie sita rasines kas diena :D
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų