Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
8
„M.A.M.A. vasara 2021“ skelbia pirmąsias žvaigždes (nuotr. Organizatorių)

Didžiausiu šių metų muzikos festivaliu pretenduojantis tapti „M.A.M.A. vasara 2021“ skelbia pirmąsias žvaigždes. Įspūdingą skaičių Lietuvos atlikėjų ir grupių subursiantis festivalis vyks Raudondvaryje – vienoje gražiausių Lietuvos vietų.

8

Didžiausiu šių metų muzikos festivaliu pretenduojantis tapti „M.A.M.A. vasara 2021“ skelbia pirmąsias žvaigždes. Įspūdingą skaičių Lietuvos atlikėjų ir grupių subursiantis festivalis vyks Raudondvaryje – vienoje gražiausių Lietuvos vietų.

REKLAMA

Rugpjūčio 28 d. rengiamame muzikos festivalyje įspūdingus pasirodymus surengs populiarioji grupė „The Roop“, viena geriausių šalies atlikėjų Jazzu, reperiai „G&G Sindikatas“, energingasis Vidas Bareikis, neseniai su įrašų kompanija „Warner Music Group“ kontraktą pasirašęs DJ Jovani, žavioji dainininkė Jessica Shy, matematinio roko grupė „Jautì“, nuoširdumu užburianti Gabrielė Vilkickytė ir daug kitų Lietuvos grupių bei atlikėjų, rašoma pranešime spaudai.

Bilietus į „M.A.M.A. vasara 2021“ festivalį jau galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt. Bilietų skaičius yra ribotas.

REKLAMA

Praėjusią savaitę paskelbus žinią, jog rugpjūčio 28 d. į Raudondvarį sugrįžta didžiausias pastarojo meto įvykis – festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“, šiandien organizatoriai pateikia ir daugiau džiugių žinių. 

Paskutinįjį vasaros šeštadienį į vieną gražiausių vietų šalyje susiburs ryškiausios muzikos žvaigždės – čia savo pasirodymus surengs grupė „The Roop“, viena geriausių dainininkių Jazzu ir daugelis kitų atlikėjų.

Festivalyje „M.A.M.A. vasara 2021“ pasirodys šių metų Lietuvos atstovai didžiausiame Europos muzikos konkurse „Eurovizija“ grupė „The Roop“, viena ryškiausių šalies scenos divų, jausmingoji atlikėją Jazzu. Taip pat scenoje bus galima išvysti sparčiai populiarėjančią matematinio roko grupę „Jautì“, vieną energingiausių scenos atlikėjų, kuris savo koncertus paverčia įsimenamais vakarėliais – Vidą Bareikį, daugybės hitų savininkę, jaunosios kartos atlikėją Jessica Shy, į savo koncertus minias jautrių asmenybių suburiančią atlikėją Gabrielę Vilkickytę bei vieną populiariausių šalies elektroninės muzikos atlikėjų Jovani.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak visų atlikėjų, pasirodymai festivalyje „M.A.M.A. vasara“ yra įsimintina vasaros uždarymo šventė, kurioje gera koncertuoti didelei miniai muzikos gerbėjų, bet ir susitikti su daugybe scenos kolegų.

Jazzu teigimu, tai bus geriausias vasaros uždarymas, kuriame nuskambės ir ne vienas naujas dainininkės kūrinys.

„Širdyje labai gera, kad grįžta scenos, koncertai, menas ir kultūra. Pristatysime ir porą naujų dainų iš būsimojo albumo, kurį jau pradėjau įrašinėti. Būsime su visa grupe bei daugybe kitų atlikėjų, tad tai bus geriausias vasaros uždarymas. Labai laukiu šio gyvo mūsų susitikimo festivalyje!“, – kviesdama į festivalį džiaugėsi Jazzu.

Jazzu – „Nusiplauni rankas“:

Geltonąją bangą šiais metais sukėlusi grupė „The Roop“, festivalyje pasirodys pirmąjį kartą, tad džiaugiasi ir tikina, kad surengs tikrą diskoteką Raudondvaryje.

„Džiaugiamės, kad galėsime pasirodyti šioje unikalioje vietoje. Dar kartą padėkosime net už keturias muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ statulėles bei surengsime tikrą diskoteką, kurioje visi pasijus „on fire“!“, – tikino grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius. 

REKLAMA
REKLAMA

„The Roop“ – „Discoteque“:

Ne vieną kartą šiame renginyje pasirodęs energingasis Vidas Bareikis teigia, jog tai tampa tradicija, be kurios neįsivaizduoja vasaros. 

„Džiaugiuosi, kad pasirodymas „M.A.M.A. vasara“ festivalyje jau tampa tradicija. Tradicija griausmingai užbaigti vasarą, susitikti su daugybe atlikėjų vienoje scenoje ir minia muzikos gerbėjų. Pažadu, kad ir šiais metais užkursime tikrą vakarėlį šiame, tikriausiai, didžiausiame pastarojo meto renginyje“, – džiaugiasi Vidas Bareikis. 

Vienoje gražiausių Lietuvos vietų – Raudondvaryje – vyksiančio festivalio „M.A.M.A. vasara“ organizatoriai paskelbė pirmąsias žvaigždes. Rugpjūčio 28 d. įspūdingus pasirodymus publikai surengs populiarioji grupė „The Roop“, viena geriausių šalies atlikėjų Jazzu, reperiai „G&G Sindikatas“, energingasis Vidas Bareikis, neseniai su įrašų kompanija „Warner Music Group“ kontraktą pasirašęs DJ Jovani, žavioji dainininkė Jessica Shy, matematinio roko grupė „Jautì“, nuoširdumu užburianti Gabrielė Vilkickytė ir daugelis kitų Lietuvos grupių bei atlikėjų. Dėl didelio festivalio susidomėjimo organizatoriai ragina bilietus įsigyti iš anksto, nes jų skaičius yra ribotas.

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų