Stulbinantis panašumas: „Måneskin“ vokalisto merginos antrininkę galite sutikti Vilniuje

„Eurovizija“ kiekvienais metais užkrečia muzikos mylėtojus ir pritraukia prie televizijos ekranų. Ne išimtis – 26-erių vilnietė Justina Baublytė, kuri vadinama lietuviškąja „Måneskin“ lyderio Damiano Davido merginos antrininke.

9

Mergina neslepia, kad „Eurovizijos“ žiūrėjimas yra tapęs savotiška tradicija: „Šiaip esu pakankamai susidomėjusi „Eurovizija“, stengiuosi kiekvienais metais pasižiūrėti, kas laimi arba bent jau finalus – tai kaip tradicija su šeima ar draugais žiūrėti „Euroviziją“.

Panašumą pastebėjo draugės

Justinos nenustebino italų pergalė – ir jos favoritų sąraše, šalia Suomijos ir Lietuvos, puikavosi Italija, o daug kas prognozavo italų triumfą, nes jie – originali ir kiek kitokia grupė nei esame pratę matyti dainų konkurse.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justina Baublytė

Šių metų „Eurovizijos“ laimėtojų „Måneskin“ daina „Zitti E Buoni“ laikosi topų viršūnėse, o merginos vis dar negali atsižavėti dainininko Damiano Davidas išvaizda ir ryškiais veido bruožais. 

Tačiau visai netrukus po laimėjimo, atlikėjas nusprendė nebesislapstyti ir pristatė visiems savo panelę – 25-erių italę Giorgia Soleri. Vieneriais metais vyresnės Justinos draugai negalėjo nepastebėti stulbinančio jų panašumo.

„Iš pradžių net nežinojau apie jo panelę, nes jis to neviešino, bet galiausiai viskas išlindo. Apie tai, kad jis turi panelę, sužinojau iš užsienio žiniasklaidos, bet net nesidomėjau ja“, – pasakojo J. Baublytė.

Panašumą pirmiausia pastebėjo draugės, o vėliau vis daugiau žmonių pradėjo rašyti, kad panašumas išties stulbinantis.

„Draugės parodė ir sako: „O, žiūrėk, tu žiauriai panaši į Damiano panelę“. Ir aš sakiau, kad gal yra panašumo, o tada vis daugiau žmonių siuntė, rašė: „Pagalvojau, kad čia tu. Iš tolo atrodo, kad čia tu“, – šypsosi pašnekovė.

Panašumas – stulbinantis

Ir išties, merginų šukuosenos itin panašios, abejų kūnus puošia tatuiruotės. Neįmanoma nepastebėti ir panašių veido bruožų. Jas žavi ir toks pats makiažas – juodas akių pravedimas ir raudonos lūpos. Tačiau mergina neslepia, kad mėgsta ir paeksperimentuoti, sukurti įdomesnius, ryškesnius įvaizdžius.

REKLAMA

„Aš labai mėgstu eksperimentuoti su savo stiliumi ir makiažu. Mano kasdienis makiažas yra nekasdieninis, mėgstu kažkaip įdomiai nusipiešti tam tikras detales ant akių vokų, paryškinti lūpas, uždėti blizgučių ar dar kažką tokio“, – pasakojo J. Baublytė.

Jų apranga taip pat itin panaši – Justina mėgsta derinti gotišką, rokerišką stilių su klasika: „Taip pat ir su apranga – nesistengiu būti tokia pati, kiekvieną dieną priklauso nuo mano nuotaikos. Vieną dieną galiu būti gotė, kitą dieną rokerė, galiu būti ir klasikinio stiliaus. Viską miksuoju ir taip save išreiškiu tiek per makiažą, tiek per drabužius.“

Net ir merginų veiklos siejasi tarpusavyje. Justina prieš savaitę Vilniaus dailės akademijoje baigė mados dizaino studijas, dirba su makiažu ir drabužiai, o G. Soleri yra modelis ir socialinių tinklų žvaigždė.

„Veiklos gal šiek tiek panašios. Ji yra modelis, aš dirbu su makiažu, drabužiais. Drabužiai, fotosesijos, makiažai kažkiek sieja mus kartu, nes ji yra modelis“, – šypsosi mergina.

Abejonių, kad tiek Justinos, tiek Giorgia skonis vaikinams vienodas, nekyla. Nors dabar mergina vieniša, tačiau pabrėžia, kad svajonių vaikinas – atviras ir kūrybiškas.

„Spėju, kad vienodas, visgi patinka ekstravagantiški, įdomūs ir save mėgstantys išreikšti vaikinai. Tuo labiau, kad ir kūrybingi, nebijantys savęs parodyti. Krenta dėmesys į tokius vaikinus, kurie nežiūri į normas, rengiasi ir elgiasi taip, kaip jiems patogu, jie jaučiasi gerai. Aš to pati siekiu, tai norėčiau, kad mano partneris irgi būtų drąsus, neribotų, nevaržytų to, kaip aš atrodau, taip aš neribočiau jo išvaizdos“, – kalbėjo pašnekovė.

Nebijo kalbėti apie ligas

Merginos panašios ne tik išvaizda ar stiliumi – jos abi drąsiai socialinėse medijose prabyla apie savo sveikatos sutrikimus. G. Soleri serga vulvodinija – gan dažnai pasitaikančia liga, kuri pasireiškia išorinių moters lytinių organų skausmais.

REKLAMA

Justina socialiniame tinkle „Instagram“ drąsiai kalba apie savo ligą – raumenų distrofiją. Mergina sako, kad taip skatina kitus netylėti, nori supažindinti su liga, o ir tikslo to slėpti tikrai nemato.

„Aš turiu raumenų distrofiją, tai reiškia, kad mano raumenys pamažu nyksta. Šios ligos formų yra labai daug skirtingų, tačiau mano yra viena iš tokių, kurios retesnės, nes aš vis dar vaikštau, tačiau mano raumenys silpsta ir ateityje man reikės daugiau pagalbos. Labai retas atvejis, kad mergina turi šią ligą, nes praktiškai tai yra vyriškas sutrikimas.

Kasdienybėje aš pasirūpinti savimi galiu, bet man reikia pagalbos nešti sunkius daiktus, išlipti iš automobilio, ištiesti ranką arba tiesiog kartais atsistoti nuo kėdės. 

Žmonėms galbūt iš šono neatrodo, kad man kažkas yra, bet ilgainiui, kas mane pažįsta, supranta, kas man sunku, pastebi, kad kažkas ne taip. 

Tam, kad išvengčiau blogų komentarų ir galvojimo, jog aš esu, galbūt, kažkokia kitokia, pradėjau apie tai šnekėti ir žmonės visai kitaip pradėjo į mane žiūrėti, suprasti.“


Rašyti komentarą...
H
Hankokas
2021-06-15 15:44:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada tu paskutini karta pats į veidrodį žiūrėjai? Ar galbūt iš vis jo neturi ? :D
Atsakyti
-2

!
!
2021-06-19 20:33:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu 100 proc.
Atsakyti
0

A
As
2021-06-19 20:34:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu, panasumo 0 proc.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų