Daškevičiui-Remiui – dar vienas smūgis: prireikė ramentų ir neįgaliojo vežimėlio

Pastarasis laikotarpis grupės „Flying Saucer Gang“ lyderiui Remigijui Daškevičiui-Remiui – ne pats lengviausias. Visai neseniai viešumoje pasirodė kalbos apie tikrąją jo ir socialinių tinklų žvaigždės Karolinos Meschino santykių nutrūkimo priežastį, o per Kalėdas, pasirodo, vaikinas patyrė ir traumą.

22

Tuo įsitikinti galėjo ir Kaune per Kalėdas „Radistų“ šou dalyvavę vaikino gerbėjai.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Daškevičiui-Remiui – dar vienas smūgis: prireikė ramentų ir neįgaliojo vežimėlio

Šie galėjo matyti, kad „Žalgirio“ arenoje koncertavę „Flying Saucer Gang“ nariai į savo pasirodymą įtraukė ir neįgaliojo vežimėlį, o R. Daškevičius-Remis pasirodė su sugipsuota koja bei ramentais. Vėliau 15min.lt vaikinas patvirtino, kad iš tiesų susilaužė koją.

Primename, kad dar vakar internete ėmė sklisti kalbos apie tai, kodėl iš tiesų išsiskyrė R. Daškevičius-Remis ir K. Meschino.

Socialiniuose tinkluose ėmė sklisti informacija, kad Karolina su buvusiu vaikinu reperiu bei grupės „Flying Saucer Gang“ nariu R. Daškevičiumi-Remiu išsiskyrė ne dėl to, jog atšalo jausmai, o todėl, kad ėmė susitikinėti su tos pačios grupės kitu nariu, Dominyku Ježeriu, žinomu kaip OG Version.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po kalbų apie išdavystę – Meschino prisipažinimas apie naują meilę

Galiausiai žiniasklaidai Karolina šią žinią patvirtino – ji iš tiesų šiuo metu puoselėja šiltus jausmus OG Version.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad anksčiau šiandien grupės „Flying Saucer Gang“ grupės fanų puslapio nariai ėmė pasakoti apie Karolinos išdavystę su Remigijaus draugu, jų įrašu pasidalijo ir Remigijaus brolis: „Galėčiau parašyti visą litaniją apie tai, bet užteks ir kelių sakinių. Niekada nemaniau, kad reikės kelti tokį postą, bet.. Nežinau, ar žinote, ar ne, bet Karolina Meschino išskyrė grupę ir ogversion jau nebėra jos narys. Meschino, draugaudama su Remiu, melavo ir apgaudinėjo jo šeimą ir jau nuo vasaros galo buvo su OG, kurį vienintelį Remis laikė savo geriausiu draugu. Net neturiu žodžių apie visą tai, tiesiog jaučiu begalinį nusivylimą tiek Meschino, tiek OG. Remis to nenusipelnė. Negaliu patikėti, kad jie abu taip galėjo jį įskaudinti. OG Version nebėra su fsg. Todėl nuo dabar čia kelsiu tik tai, kas susiję su nerealiausiais fsg!“

REKLAMA

Remigijaus brolis, dalindamasis įrašu rašė, kad žmonės turėtų būti atsargesni bendraudami su kitais, nes bandant žiūrėti tik į geras savybes, galima nepastebėti šlykščių dalykų.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad lapkričio mėnesį mergina pranešė, kad su Remigijumi nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Pasidalijusi miela jų asmenuke, K. Meschino rašė:

„Jau porą mėnesių sklinda kalbos, reguliariai gaunu šimtus žinučių iš jūsų su klausimu: „ar jūs vis dar kartu su Remiu?“ Iš tiesų, tai čia mano grybas yra, kad visad esu su jumis per daug atvira, ir per daug rodau savo privatų gyvenimą, nes po to gailiuosi, ir kai vyksta kažkas panašaus į skyrybas, nori nenori, tenka skirtis ne dviese, o su visa šalimi, nes neišvengiamai apie tave rašys, kalbės, visiems įdomu, visi gyvena kartu su tavimi tavo gyvenimą ir nori įlysti tau į triusikus, pakritikuot, pasakyt „sakiau tau, sakiau“… 

Remis yra gražiausia ir tikriausia, kas man yra nutikę gyvenime, mes per šiuos pusantrų metų kartu visada neatsiplėšdami vienas nuo kito 24/7 patyrėme, man atrodo, daugiau, negu kitos poros per 5 metus. Jis yra mano svajonių vaikinas ir dar daugiau. 

Tiesiog būna visokių gyvenime laikotarpių ir krizių, mūsų situacijoje kaltų nėra, mes jau porą mėnesių labai labai daug kalbamės ir analizuojame, į kokį mes čia užburtą ratą esame įsisukę, nežinau, ar tai pertrauka, ar čia „Mercury ir Retrogade“ su*iso visiems galvas, bet kol kas mes nusprendėme jog mums geriau pabūti atskirai. Galbūt pabuvę atskirai suprasime, kad negalime vienas be kito, ir galų gale, mus vėl likimas suves kartu, ir grįšime vienas pas kitą. 

Mes gerai ir be galo šiltai sutariame, leidžiame laiką kartu ir su bendrais draugais, vienas kitą be galo mylime, galėčiau 5 dalių knygą parašyti apie tai kiek daug visko jaučiu.... Kol kas yra taip – kvailokai jaučiuosi, jog turiu teisintis kažkam, bet tiesiog pabodo kalbos už akių ir detektyvai. Gal tai dar net ne pabaiga. Išjungiu komentarų skiltį, nes noriu tik pozityvių emocijų, šiandien su Remiu varom į Techtop apdovanojimus, laukia nereali diena!“

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad K. Meschino ir R. Daškevičius vienas kitam viešai jausmų nebeslėpė nuo 2018 metų liepos mėnesio. Socialiniuose tinkluose tąkart išplito vaizdo įrašas ir nuotrauka, kurioje jie užfiksuoti besibučiuojantys „Flying Saucer Gang“ koncerto Palangoje metu. 

Karolina ir Remigijus turi ne tik tokias pačias tatuiruotes, bet kartu yra sukūrę ir bendrą kūrinį, kurį pristatė gegužės mėnesį. 


Rašyti komentarą...
N
Nuosirdu
2020-01-04 10:01:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkokia lytinių santykių epopėja- nusibodo fizinių lytinių pratimų demonstravimas.Kas su kuo ir kodėl trumpam- pagrindinė primityvi tema..
Atsakyti
0

H
Ho ho
2020-01-04 11:45:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jai jie repa repuoja tai aš tada irgi repuojiu snekedama nes man čia jų tas repas net repu nekvepia. Aš ir galiu kaseka pasiėmus už rūkyti ir nusifilmuoti snarglei kažkoki dar vaidina kažką. Vienas už kitą gražesni vienam plaukų stilistės reikia kitam rūbų stilistės reikėtų jai jau jie reperei tai tegul pasižiūri y veidrody. Man jie kaip indėnai atrodo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų