Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
3
Daina Bilevičiūtė dalijasi kadrais iš dukros vestuvių: gerbėjai lygina su nuotaka (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)

Birželio 4-ąją Dainos Bilevičiūtės dukra Elegija su mylimuoju Andriumi prisiekė amžiną meilę. Poros vestuvėse įvaizdžiu sužibėjo nuotakos mama. 

3

Birželio 4-ąją Dainos Bilevičiūtės dukra Elegija su mylimuoju Andriumi prisiekė amžiną meilę. Poros vestuvėse įvaizdžiu sužibėjo nuotakos mama. 

REKLAMA

Daina Bilevičiūtė po šventės paviešino kelias jos akimirkas socialiniuose tinkluose, o fotografijomis pasidalijo ir su naujienų portalu tv3.lt

Garsi moteris dukros vestuvėse pasirodė pasipuošusi šviesia žemę siekiančia suknele, o jos galvą puošė karūna.

Moters gerbėjai negailėjo jai ir jos dukrai komplimentų. 

„Gražuolės, nuostabiai atrodot“, „Karalienė ir princesė“, – šeimos draugai ir Dainos sekėjai gyrė mamą su dukra. Ne vienas pastebėjo, jog Daina ir Elegija labai panašios ir net juokavo, nežinantys, ar išteka mama, ar dukra. 

REKLAMA

Neseniai garsi moteris sužibėjo drasioje fotosesijoje.

„Ne paslaptis, kad aš iš tų moterų, kurios reiškiasi, kovoja už šiek tiek kitokios moters įvaizdį. Jei moteris pilna, išraiškingų formų, nė vienas šiandien nepasakys – gerai atrodanti, gražios figūros ir t.t. 

Bus pridėta pilna epitetų – stora, negraži ir galiausiai nesveika. Čia jau ir sveikos gyvensenos specialistai pradeda savo žaidimus“, – sako Daina ir tuojau pat prideda ketinanti ir toliau laikytis savo pozicijos. 

Pasak D. Bilevičiūtės, jai teko išmokti džiaugtis savo formomis ir priimti jas kaip išskirtinumą. Moteris tikina, išmokusi nejausti neapykantos savo kūno formoms.

REKLAMA
REKLAMA

Daina Bilevičiūtė savo sekėjus prieš kurį laiką nustebino nauja fotosesija. Fotosesijos idėją moteris sugalvojo prisiminusi senovę – tuos laikus, kai grožio standartai buvo šiek tiek kitokie. 

„Išpildžiau savo svajonę kartu su fotografe Vaiva Gerve sukurti fotosesiją pagal Renesanso laikų genijus, kurie matė moterį gražią ir tobulą! 

Pavaizduoti kūnai pilnai atitinka šiuolaikines moters formas. Niekas netobulinta, niekas neprisiūta, viskas savo ir taip kaip yra – natūraliai. Deja, šiuolaikinis moters įvaizdis darosi  sintetinis, silikoninis. Visos nori būti panašios kaip gatvės grindinio akmenys“, – atsidūsta D. Bilevičiūtė.

„Jei renesanso amžiaus vyrai tapytojai įamžino moterį tokią kokia ji yra  – tai kodėl  dabar reikia viska sudarkyti? Gerai – yra visokių. Ir tegul būna visokių. 

Tačiau kodėl, jei esi ne 90-60-90, jau esi ne Moteris?“ – sako D. Bilevičiūtė ir išduoda, jog jos kūno apimtys nedaro įtakos jos buvimui savimi. 

„Esu laiminga,kad visi gyvenimo etapai buvo gražūs.Teko pabūti ir nuo mažiausio – iki didžiausio... Ir visada buvau savimi! 

Tad šiandien pristatau renesansišką fotosesiją „Atgimimas jau XXI amžiuje“! Tad gražėkite ir gyvenkite laimėje Renesansiškos moterys!“, – ragina Daina Bilevičiūtė

kl;ausimas kaip galima girti moteri kuri yra prasiskolinusi ir klausimas ar isvis ta skola grazins,plis rodo savo grozybes
Na čia tai tikros žvaigždės,degradavo žurnalistai,pradėjo rašyti apie žemo lygio atstovės,gėda būtų taip žemai nusiristi,negi nėra jau apie ką rašyti,kad grebemasi paskutinio šiaudo,zema
Įdomi, natūrali ir graži moteris, neapsimetinėja, yra savimi, sukuria įdomias šventes, originaliai rengiasi, sekmės jai ir dukrai, o "barboroms" įtikti nebūtina.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų