Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dvejų metų mergaitė anglė Allie Birchall mirė grįžusi iš atostogų Turkijoje. Dabar mama, praėjus trims metams po dukros mirties, įspėja visus tėvus apie E. coli pavojų.

Dvejų metų mergaitė anglė Allie Birchall mirė grįžusi iš atostogų Turkijoje. Dabar mama, praėjus trims metams po dukros mirties, įspėja visus tėvus apie E. coli pavojų.

REKLAMA

Mergaitė mirė po šeimos atostogų Turkijoje. Ji staiga susirgo grįžus po vasaros kelionės. Manoma, kad ji užsikrėtė bakterine infekcija, rašo mirror.co.uk.

Mančesterio koronerio teisme paliudyta, kad šeima iš Atertono 2019 metų liepos 23 dieną apsistojo „viskas įskaičiuota“ viešbutyje. Iki liepos 27-osios mergaitę kankino skrandžio spazmai, ji viduriavo ir vėmė. Vos po 11-os dienų Allie būklė taip pablogėjo, kad gydytojai nebegalėjo jos išgelbėti.

„Nustatyta, kad Allie užsikrėtė unikalia Escherichia coli (E. coli) paderme, kuri būdinga Turkijai, bet neįmanoma nustatyti, kaip Allie ja užsikrėtė“, – padarė išvadą koroneris.

REKLAMA

Vaikas buvo paguldytas į Karališkąją Boltono ligoninę. Gydytojai buvo susirūpinę, kad Allie kenčia nuo hemolizinio ureminio sindromo, kurį sukėlė toksiną gaminanti Escherichia coli infekcija.

Hemolizinis ureminis sindromas yra potencialiai mirtina kraujo liga, susijusi su Shiga-Toxin E. coli, galinti sukelti inkstų nepakankamumą ir smegenų pažeidimą.

Buvo panardinta į dirbtinę komą

Kadangi jai buvo diagnozuotos šios ligos, ir pablogėjo būklė, medikai nusprendė, kad Allie reikia pervežti į Karališkąją Mančesterio vaikų ligoninę, kad būtų galima skirti daugiau palaikomojo gydymo, įskaitant dializę.

REKLAMA
REKLAMA

Mergaitė buvo panardinta į dirbtinę komą rugpjūčio 1 dieną, o po dviejų dienų, kai magnetinio rezonanso tomografija atskleidė, kad ji patyrė smegenų pažeidimą, jos šeima priėmė širdį veriantį sprendimą nutraukti dukrelės gyvybės palaikymą.

Beveik trejus metus laukę atsakymo apie tai, kas nutiko jų mergaitei, tėvai tikisi, kad kiti gali būti išgelbėti nuo panašių kančių, teigdami, jog Allie gyvybė buvo „atimta pačiu žiauriausiu būdu“.

 

Įspėja kitus tėvus

Allie mama,  36-ių Katie sakė: „Taip tragiškai ir netikėtai netekus mūsų mažosios Allie, mums visiems buvo nepaprastai skaudu. Ir dabar dar nepaprastai sunku pagalvoti, kad daugiau jos nebepamatysime. Kai buvo paguldyta į ligoninę, visi meldėmės, kad ji išgyventų. Žinia, kad ji patyrė smegenų pažeidimą, buvo pražūtinga.

Visa ši patirtis buvo traumuojanti, mes praradome didžiulę savo gyvenimo dalį. Allie viskas buvo prieš akis, tačiau ji buvo išplėšta pačiu žiauriausiu būdu. Mes niekada nesusitaikysime su jos mirtimi“.

REKLAMA
REKLAMA

„Deja, niekas negali atsukti laikrodžio atgal ir sugrąžinti mūsų princesės, bet esame dėkingi, kad tyrimas baigtas ir bent jau turime atsakymus. Viskas, ko dabar galime tikėtis, yra tai, kad kitiems nereikės kentėti taip, kaip kenčia mūsų šeima“, pridūrė ji.

Koroneris nustatė, kad mažosios Allie medicininė mirties priežastis yra encefalopatija (smegenų patinimas) ir kitos su hemoliziniu ureminiu sindromu susijusios komplikacijos, kurias sukėlė šį toksiną gaminanti Escherichia coli (E. coli) infekcija.

Jatinder Paul, „Irwin Mitchell“ advokatas, atstovaujantis Allie artimiesiems, sakė: „Allie mirtis ir toliau daro didelį poveikį jos šeimai, įskaitant mamą Katie, kuriai, suprantama, vis dar sunku susitaikyti su dukros praradimu.

Nors negalime pakeisti to, kas nutiko, Allie šeima bent jau dabar turi atsakymus, kodėl ji taip greitai buvo iš jų atimta. Skrandžio ligų ir infekcijų pavojaus niekada negalima sumenkinti.

E.coli liga yra labai rimta ir gali sukelti ilgalaikių sveikatos problemų, o blogiausiais atvejais, tokiais kaip šis, mirtį. Mes ir toliau juos palaikysime, jiems bandant susitaikyti su savo netektimi“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų