REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„X Faktoriaus“ žvaigždė Tomas Mannas po tragiškos savo sužadėtinės Dani Hampson mirties liko sudaužyta širdimi.

„X Faktoriaus“ žvaigždė Tomas Mannas po tragiškos savo sužadėtinės Dani Hampson mirties liko sudaužyta širdimi.

REKLAMA

Tomas, kuris ITV laidoje priklausė grupei „Stereo Kicks“, atskleidė, kad jo aštuonių mėnesių sūnaus motina jų vestuvių rytą mirė, būdama 34 metų, skelbia thesun.co.uk.

Skaudžiame poste jis atskleidė:

„Negaliu patikėti, kad rašau šiuos žodžius, bet mano brangioji Dani – mano geriausia draugė, mano viskas ir dar daugiau, mano gyvenimo meilė – mirė ankstyvą šeštadienio rytą, birželio 18-ąją. Tai, kas turėjo būti laimingiausia mūsų gyvenimo diena, baigėsi nepakeičiamu gedulu.

Jaučiuosi taip, lyg būčiau priverkęs vandenyną. Mes niekada nepasiekėme altoriaus, nedavėme priesaikos ir nesušokome pirmojo šokio, bet žinau, kad žinai, jog buvai visas mano pasaulis ir geriausias dalykas, kas man kada nors nutiko, Danielle. Aš nešiosiu šį žiedą, kurį visada turėjau nešioti kaip besąlygiškos meilės tau ženklą.

REKLAMA
REKLAMA

Jis tęsė, pasakodamas, kaip ketina vienas užauginti sūnų jos atmintyje:

„Esu visiškai palūžęs bandydamas viską suprasti ir, tiesą sakant, nežinau, kur eiti nuo čia, bet žinau, kad turiu panaudoti visas jėgas, kurias galiu sutelkti, mūsų mažyliui. Aš negaliu pakeisti tavęs kaip mamos, bet pažadu padaryti viską, kad auginčiau Bowie taip, kaip visada norėjome.

REKLAMA

Pažadu, kad jis žinos, kokia nuostabi buvo jo mamytė. Pažadu, kad tu juo labai labai didžiuosiesi. Gražiausias žmogus viduje ir išorėje. Neįtikėtina siela. Netekome tokio ypatingo žmogaus ir esu tikras, kad netrukus pamatysime gausų tai atspindintį meilės pliūpsnį. Stengsiuosi rasti ramybę jūsų laiškuose ir komentaruose, bet dabar sielvartauju ir taip bus labai ilgai.”

28 metų Tomas pridūrė: „Mano brangioji Dani, šviesiausia šviesa bet kuriame kambaryje, mano pasaulis be tavęs tėra tamsa. Aš tavęs ilgėsiuosi amžinai.”

REKLAMA
REKLAMA

Mirties priežastis nežinoma

Publiciste dirbusi Danielle nesirgo jokiomis žinomomis sveikatos problemomis, o jos mirties priežastis nežinoma. Garsiausi jo bičiuliai suskubo pareikšti giliausią užuojautą, o Lewis Capaldi rašė: „Myliu tave, broli.”

Nadine Coyle pakomentavo: „Siunčiu tau, Bowie ir visiems, kurie mylėjo Dani, daug meilės, šviesos ir sveikatos!! .”

Tuo tarpu Mimi Webb pridėjo: „Tomai, man labai gaila, siunčiu visą savo meilę ir galvoju apie tave. Myliu tave, broli. Mes su tavimi.”

Tomas „X Faktoriuje“ dalyvavo kaip solo atlikėjas, tačiau pateko į grupę, kuri 2014 metais pateko į „X Faktoriaus“ finalą. 

Nuo vakcinos... tuoj bus daug mirčių
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų