Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
15
Viktorija Mauručaitė ir Gabrielė Rutkauskienė-Vasha (nuotr. Instagram)

Visai neseniai startavo TV3 ir Go3 projektas „Didysis šou burbulas“, kuriame dalyvauja ir atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha. Moteris šiuo metu leidžia laiką su kitais projekto dalyviais ir yra atskirta nuo savo dukros Adrijos.

15

Visai neseniai startavo TV3 ir Go3 projektas „Didysis šou burbulas“, kuriame dalyvauja ir atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha. Moteris šiuo metu leidžia laiką su kitais projekto dalyviais ir yra atskirta nuo savo dukros Adrijos.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt G. Rutkauskienės-Vashos mama Viktorija papasakojo, ką pati mano apie tokį dukros pasirinkimą dalyvauti šou.

G. Rutkauskienė-Vasha jau daugiau nei 2 savaites yra atskirta ne tik nuo savo mamos, bet ir dukrelės Adrijos. Buvusi grupės „Dinamika“ narė V. Mauručaitė tikino, kad seniai buvo toks momentas, kuomet tiek laiko su ja nesimatė.

REKLAMA

„Žinoma, kad pasiilgau jos, bet Gabrielė realybės šou projekte yra dar tik antrą savaitę. Esame kur kas ilgiau nesimačiusios, kuomet ji gyveno Prancūzijoje ar Graikijoje. Tuomet gyvai matydavomės daugiausiai kartą per pusmetį. Visas kitas bendravimas buvo tik technologijų pagalba“, – pasakojo pašnekovė.

Šiuo momentu būtent Viktorija prižiūri Vashos dukrelę Adriją. Pasak moters, jos puikiai sutaria, todėl jokių nesklandumų neįvyksta: „Gabrielė savo dukrytei viską paaiškino ir gražiai susitarė, kad kažkurį laiką ji pagyvens su mumis. Adrija – labai protingas vaikas. Su ja reikia kalbėtis ir viską galima susitarti. Svarbiausia, kad ji viską žinotų – tuomet vaikui mažiau kyla nereikalingų klausimų. O ir mes su ja puikiai sutariame. Buvo laikai, kai man tėvai padėjo prižiūrėti Gabrielę, dabar atėjo mano laikas.“

REKLAMA
REKLAMA

Nepaisant to, jog mažoji negali apkabinti mamos, tačiau ryšį jos vis tiek palaiko. Viktorija džiaugėsi, kad vaikui daug laimės sukelia vien pokalbis telefonu: „Mes turime veiklos sočiai. Adrija pradėjo lankyti gatvės šokių pamokėles. Dabar tai jai labai svarbu. Su mama pabendrauja, kai gali telefonu ir žino, kad mama ne visada gali paskambinti, tad ji visiems labai giriasi, kad su mamyte kalbėjo.“

Tiesa, Adrija – ne vienintelis vaikas Viktorijos namuose. Joms kompaniją palaiko mažoji V. Mauručaitės dukra Angela. „Adrija jau ne leliukas, tad viskas gerai. Kartais būna jos susipeša su mano mažąja Angela. Tačiau tai yra normalu.“

Dabar per GO3 televiziją galima stebėti tiesiogiai, ką veikia visi „Didžiojo šou burbulas“ dalyviai. Tai kartais daro ir Gabrielės dukra, kuriai būna smalsu pasižiūrėti į savo mamą.

„Stebime realybės šou, įdomu. Kaip sako Artūras, kiekvienos mamos svajonė matyti 24 val. per parą, ką veikia jos vaikas. Adrija kartais pasižiūri. Būna toks budintis patikrinimas, ar mama ten, ir viskas“, – šyptelėjo ji.

REKLAMA
REKLAMA

Viktorija tikino, kad savo dukrą labai palaiko dėl šio pasirinkimo dalyvauti projekte, kadangi tai yra viena iš jos svajonių, kurios turi pildytis: „Laikau špygas dėl jos. Tikrai labai noriu, kad ji išbūtų kuo ilgiau. Žinau, kaip jai patinka muzika – muzika gyvena joje. Kviečiu draugus ir gerbėjus palaikyti Vashą ir prabalsuoti. Juk visos mamos už savo vaiką serga.“

Dalyvių gyvenimą galima sekti net 24 valandas per parą „GO3“, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.

VISĄ SEKMADIENIO „DIDYSIS ŠOU BURBULAS“ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų