„Didžiojo šou burbulas“ dalyviai sužinojo jiems skirtas temas: nustebino pasirinkimai

Pirmoji „Didžiojo šou burbulo“ savaitė pasibaigė. Paaiškėjo, kas pirmasis turėjo atsisveikinti su šou, o kas tęsia kovą dėl didžiojo prizo ir toliau. Tačiau ne mažesnė šio vakaro intriga buvo tai, kas taps naujuoju šou dalyviu.

Prie „Didžiojo šou burbulas“ prisijungė atlikėjas Anatolijus Oleinik. Jis pakeitė pirmąją savaitę šou palikusią Gabrielę Urbonaitę-Galeibrą.

Prasidėjus naujai savaitei, dalyviai pradėjo ruoštis savaitgaliui. Antradienį Mindaugas Rainys dalyviams atskleidė, jog pasirodymų tema šią savaitę –  šalys. Negana to, projekto dalyviai dalyvavo burtų traukime, kuomet sužinojo ir pagal koką šalį bei dainą jiems reiks ruošti pasirodymus.

Traukiant burtus paaiškėjo, kurie dalyviai yra laisvi ir gali ruošti pasirodymus pagal kokią nori dainą bei šalį, jiems suteikta kūrybinė laisvė. Laimė nusišypsojo šiems projekto dalyviams: Aleksandrui Ivanauskui-Farai, šokėjai Violetai DaQueen, Justinui Lapatinskui, Rdžiui, Mariui Jampolskiui ir Kristinai Jurevičiūtei.

Gabrielei Rutkauskienei-Vashai atiteko Indijos tema ir daina The Pussycat Dolls  „Jai Ho“. Anatolijus gavo Coldplay „Princess of China“ dainą,  tačiau dainuoti jam teks su partnere.  Justino Mejerio ir Ievos Riepšaitės, numeris bus iš dviejų dalių, kūrinyje bus dvi šalis arba turės kisti pasirodymas, šokėjams atiteko Naujosios Zelandijos šalies tema.

Atlikėja Mia išsitraukė Alicia Keys „Empire State Of Mind“ dainą.  Žygimantas Petkus ir Gabija Radžiūnaitė išsitraukė lietuvišką dainą atliekama grupės SEL „Laiškas iš Paryžiaus“. Norbertui Liatkovskiui atiteko Mahmood „Soldi“ daina. 

Dalyvių gyvenimą galima sekti net 24 valandas per parą „GO3“.

„Didysis šou burbulas“ – didžiausia pavasario naujiena – TV3 ir Go3 naujiena, kuri apjungs realybės ir sekmadienio TV šou. 

Balsuokite už mylimiausius dalyvius čia:  https://www.tv3.lt/didysis-sou-burbulas/

VISĄ SEKMADIENIO „DIDYSIS ŠOU BURBULAS“ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
p
p
2021-03-23 16:42:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokie cia pasirinkimai - juokinant! sprendzia ne patys dalyviai o rezisieriai, Tarkim laisva tema issirenka, VISTIEK tau jja parenka pvz VASCHA pasirinko viena o pasake kad kita tai kokia cia laisva tema a>?? kazkaip itartina su tais burtais juokinat organizatoriai seniai parinkta kas kam llabiau tinka ir viskas RADZI Jampolskis FARA kazkaip itartinai laisvas issirenka temas , baikit 2021 metai nebe ta auditorija ziurovu kad galetumete mulkinti ir jie tiketu. ..... penktadieniaias galetumete reportaza rodyti ir per tv3 negi gaila
Atsakyti
0

t
taip aha
2021-03-23 19:38:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
na taip, bet neturetu buti ivardijama kaip burtu traukimas......... kam tada isviso pavadinti dainu parinkima burtais.... visiems pasako dainu tema ir viskas,,,,,, pasako kas ka dainuoja ir viskas KAM TAS APGAUDINEJIMAS atseit burtais ir viskas.
Atsakyti
0

a
aha
2021-03-23 19:40:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
taip viskas suprantama, BET KAM TAS APGAUDINEJIMAIS BURTAIS ......
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų