Stebėkite tiesiogiai: „Didžiojo šou burbulas“ dalyviai dalijasi įspūdžiais įspūdžiais bei pristatomas naujas šou veidas

Kovo 14-osios vakarą, sekmadienį, TV3 eteryje startavo didžiausia pavasario naujiena – TV3 ir Go3 projektas „Didysis šou burbulas“. Tai – unikalus projektas, kuris apjungia net du žanrus – realybės ir sekmadienio TV šou. 

Dabar žiūrovai dalyvius ir jų gyvenimą gali sekti net 24 valandas per parą „GO3“, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.

Šiandienos transliacijos metu pasirodys net 4 dalyviai. Čia bus pristatomas projekto dalyvis – Anatolijus. Taip pat konferencijos metu bus galima išvysti ir Radži, Norbertą bei Mią.


Rašyti komentarą...
J
Jadzike
2021-03-22 16:17:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks čia naujas? pagal mane gerokai padevetas tas veidas, dainorelis Druskininkų, nesenai už tai reklamavo šį verkdavo, kad kažkokius pageidavimus kuria, paskui durnina žmonės be brazdidamas savo ta balalaika, be dėmesio jie neišgali but, tuai bunke ateis su savo sugyventinių, pradės savo dirbtinė gėlėm prekiaut, tik va Mija ten yra vėl kai katės prisigerusios ausis draskysis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų