Martynenko pasidalijo nuotrauka, kurioje jis su makiažu: išreiškė palaikymą LGBT bendruomenei

Aktorius Marius Povilas Elijas Martynenko socialiniuose tinkluose pasidalijo itin asmeniniu kadru ir išreiškė palaikymą LGBT bendruomenei.

Lietuvoje iki šiol netyla kalbos apie LGBT bendruomenės gerinimą, apie tai prabyla ne tik politikai, bet ir žinomi žmonės. Žinomas menininkas pasidalijo nuotrauką, kurioje jis su makiažu.

„Štai mano nuotrauka iš labai asmeninio archyvo, – paaiškino rašytojas. – Norėčiau išreikšti palaikymą Lietuvos LGBT bendruomenei. Šiaip, va, atrodo, gyvenu savo socialiniame burbule ir viskas labai gerai. Nėra neapykantos, patyčių, agresijos. O tada, kaip sakydavo diedukas – pyst ir pavasaris – iškyla situacija ir pamatai, kiek daug šūdo aplinkui. 

Kad ir kokios būtų mažumos – etninės, seksualinės, politinės ar kt. – mūsų elgesys su visų jų nariais parodo tautos mentalitetą ir šiandien jis atsiskleidžia kaip gan piktas ir nepakantus. Suprantu, kad „Facebook“ įrašais nieko nelaimėsim, bet visi perversmai mintyse ir visuomenėse prasideda nuo to, kad žmonėms kyla mintys, jos virsta žodžiais, šie virsta veiksmais – veiksmai – įpročiais, o šie lemia likimą. Tai linkiu, kad šiais nelinksmais laikais būtų linksmiau. Vaivorykštėje telpa septynios spalvos – geltona, žalia, raudona irgi tarp jų.

P.S. Hatemail'ą mėgstu gauti žinutėmis, komentarais ir skambučiais bet užvis labiausiai – iškvėpintuose rožiniuose vokuose“, – po nuotrauka rašė vyras.


Rašyti komentarą...
V
Vyras
2021-03-22 20:12:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apsivemsiu
Atsakyti
-3

g
gjs
2021-03-22 21:04:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
zydeli nebuk pedikis
Atsakyti
-2

P
Pupulis
2021-03-22 19:28:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pedoras Simonko varo įvairiais makiažais ir įvairiais vardais...
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų