Buvusi „Didžiojo šou burbulas“ dalyvė Indrė pristato naujieną: „Tai meilės, dėkingumo ir nostalgijos derinys“

Indrę Launikonytę daugelis pažįsta iš įvairių televizijos projektų, kaip ryškią asmenybę bei galingo vokalo savininkę.

6

Šiandien atlikėja pristato naują singlą „Aš sukurta tau“ kartu su vaizdo klipu ir atveria klausytojams dar nepažintą – jautriąją – savo pusę, rašoma pranešime spaudai.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Indrė Launikonytė

„Pilkais drabužiais, šviesiais spalvų tonais ir ilgesiu balse perteiktas kūrinys atspindi tai, kaip aš suvokiu ir matau meilę bei santykius. Meilė – bespalvė, tai baltas ar pilkšvas lapas, kurį susitikę tapome spalvomis, turimomis savo paletėje. Jei savo visumoje neturime kažkurios spalvos – neturime kuo tapyti norimą kūrinį, tenka maišyti spalvas vieną su kita, tačiau negalime būti tikri, kas iš to išeis“.

Vaizdo klipe atsiverianti didelė erdvė simbolizuoja laisvę saviraiškai ir kūrybai santykiuose. „Veidrodis ir šokis jame – tai nekalti mūsų atspindžiai, į kuriuos derėtų atidžiau pasižiūrėti prieš leidžiantis į bendrą šokį“, – sako atlikėja.

„Mano daina – kupina nuoširdaus dėkingumo ir meilės, persipynusios liūdesio ir nostalgijos natomis. Kūrinys yra įkvėptas santykių, kuriuos tapėme įvairiomis spalvomis ir nebūtinai mums pasisekė. Klausantis savo dainos kyla noras ir verkti, ir skristi – tai begalinės laisvės ir prisirišimo skonis vienu metu. Šia daina noriu priminti, kad savo santykių, gyvenimo, visų pasisekimų ir pasiekimų tapytojai esame tik mes patys“.

„Aš sukurta tau“ – trečiasis autorinis Indrės Launikonytės kūrinys. Visai neseniai savo kūryba dalintis pradėjusi atlikėja džiaugiasi sparčiai augančiu klausytojų ratu ir nekantrauja kuo greičiau pasimatyti koncertuose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų