Radži pralaimėjęs Norbertas prakalbo atvirai: 1 dalyvės elgesio nepamiršta ir šiandien

Sekmadienį finalo sulaukusio „Didžiojo šou burbulas“ nugalėtoju tapo Radži Aleksandrovičius, o garbingą antrą vietą užėmė projekto metu jo sūnumi vadintas Norbertas Liatkovskis. Norbertas papasakojo, kaip jaučiasi po finalo, su kuriuo dalyviu projekte sutarė geriausiai ir su kuo keliai išsiskyrė nemaloniai.

Vyras neslepia, kad sulaukė didesnio palaikymo, nei galėjo tikėtis, todėl ir mintys apie pergalę neretai sukosi galvoje.

„Aš tikėjausi pergalės, nes tikėjau savo fanais, žiūrovais, kiekvienu žmogumi, kuris balsavo, nes širdyje jaučiau, kad turiu tikrai stiprų užnugarį ir tai kas savaitę parodė rezultatų lentelės. Anksčiau būdavo ketvirta, trečia vieta, bet artėjant link finalo pastebėjau, kad einame į viršų ir žiūrovas pastebi mano perversmą, kad aš galiu atlikti ir lyrines dainas, ne tik linksmas“, – svarsto atlikėjas.

Maloniai nustebino ne tik antra vieta, tačiau ir naujienų portalo tv3.lt skaitytojų balsai – Norbertas buvo išrinktas savaitės mylimiausiu dalyviu. „Tai labai džiugina. Buvo labai netikėta, bet labai labai malonu, nes reiškia, kad žiūrovas mane pamilo, kažkas buvo įspūdingo, ką žiūrovai matė“, – neslepia dalyvis.  

Artimiausia draugystė – su Radži

Nors projekte užsimezgė daug draugysčių, Norbertas neslepia, kad „artimiausiu ir atviriausiai kalbančiu žmogumi man tapo Radži“. Pasak jo, ryšys užsimezgė iš kart, o didžiausiu privalumu Norbertas įvardija panašų jo ir Radži humoro jausmą.

„Atrodė, kad gal iš pradžių manęs nemato pilnai, bet labai greitai įsibėgėjo mūsų bendravimas ir personažų vaidmuo, kaip tėvo ir sūnaus. Man labai keista buvo, kad Radžis priėmė tokį bajeriuką ir per visą šitą laikotarpį toliau ir kreipėsi sūnau“, – juokiasi pašnekovas.

„Man buvo labai malonu girdėti iš Radžio, kad galėtų tik man pralaimėti, nes esu to vertas. Man tai labai didelis įvertinimas. Tą patį ir Ustin su Ieva, Žygis su Gabija pastoviai kartojo ir net nekomfortabilu, kai tau liaupses sako, o aš nei nežinau kaip reaguoti, tiesiog padėkoju, kad manimi tiki“, – prisimena Norbertas.

REKLAMA

Ryšius palaikys ir po projekto

Norbertas pasakoja, kad ryšius palaikys ne tik su Radži, tačiau ir su dauguma kitų projekto dalyvių. „Didžiojo šou burbulas“ dalyviai, pasak Norberto, jau susikūrė ir facebook grupę, kurioje bendrauja ir kuria planus vasarai.

„Jau planuojam, kai atlaisvins karantino ribojimus, savo vasarą – plaukimą baidarėmis, planuojame pas Ireną Starošaitę ir Žilviną Žvagulį atvykti, turime planų išsinuomoti autobusą ir vykti į Palangą visi kartu“, – atskleidžia pašnekovas.

Tačiau ties čia planai nesibaigia – „Ko negaliu nepaminėti, kad mes būsime neišskiriami ir ryšys nenutrūks, nes šią vasarą burbulas nesibaigia ties projektu, o bus ir koncertinis turas. Tai dar vienas patvirtinimas, kad tikrai bendrausime“, – su šypsena primena jis.

Gražiai atsisveikino ne su visais

Norbertas neslepia, kad projekte draugystes užmegzti pavyko ne su visais. Su ilgai projekte neužsibuvusia Indre Launikonyte, juokauja Norbertas, „tiesiog nesutapo biolaukai“.

Jis pasakoja, kad vos tik merginai atvykus viskas buvo tvarkoje, tačiau jo humoro I. Launikonytė nesuprato. „Visi suprato, viskas aiškiai buvo, tą kart net Radži mane užstojo, kai buvo tas incidentas, kai gavau su stikline į alkūnę“, – pasakoja Norbertas.  

Santykiai su dalyve, prisimena jis, ir toliau buvo gana šalti, tačiau jai projektą palikus atrodė, kad viskas išsisprendė taikiai. „Kai sekmadienį paskelbė, koks dalyvis iškrito, o tai buvo Indrė, ji išeidama sako man „tai taika?“ Aš net pagalvojau, ar buvo prasmės pyktis, ar buvo iš mano pusės pyktis? Sakau taika.

Tačiau kitą dieną, kai gavome telefonus, man sekėja atsiunčia, kai Indrė apie mane atsiliepia neigiamai, gal su pavydu. Tai buvo labai keista, kad išeidama sako taika, o išėjus jau prasideda išsigalvojimai. Mūsų interesai tiesiog nesutapo, bet man atrodo, kad labai dviveidiškai pasielgta. Tačiau gal žmogus tiesiog ne ta koja iš lovos išlipo“, – svarsto dalyvis.  

REKLAMA

Po projekto – daug naudingų patirčių

Norbertas sako, kad iš projekto išsineša daug naujų patirčių ir pažinčių, tačiau daug dėmesio jis skiria ir kūrybinei komandai.

„Daug davė darbas su tokia nuostabia ir profesionalia kūrybine komanda, kuri atsižvelgia į tavo požiūrį, į pasirodymą, į pasirinktą dainą, kaip galima ją patobulinti. Labai puiki komanda ir linkiu kiekvienam žmogui, kuris auga muzikinėje karjeroje, kad gautų galimybę padirbti su tokia komanda“, – šypsosi pašnekovas.

Tačiau nemažiau svarbus ir žiūrovų palaikymas. Norbertas pasakoja, kad jaučia dar didesnį žmonių palaikymą, nei bet kada anksčiau, o labiausiai jį nustebino balsavimų rezultatai.

„Man net keista buvo, ant tiek didelis įvertinimas, kai aš lenkiu balsavimuose dalyvaujančius scenos grandus. Tas man buvo keisčiausia ir neįtikėtina. Nesuprasdavau kartais, galvodavau, kad čia tik pradžia, o žmonės tave myli.

Anksčiau galvodavau, ar scena tikrai yra ta vieta, kurioje turiu būti, bet projektas ir žiūrovai, fanai, man visada tai patvirtindavo – tiek „X faktoriaus“ metu, o dabar iš vis didžiulis palaikymas. Labai džiugu, kad žiūrovas mane mato ir palaiko tokį, koks esu“, – sako Norbertas.

 


Rašyti komentarą...
L
Lina
2021-05-18 13:31:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Norbertuk,gražuolis ir L gabus, lik paprastu ,koks dabar esi. Ir dainuok dainuok
Atsakyti
-18

j
jadvyga
2021-05-18 13:52:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Norbertukas,sveikinam tave!!!
Atsakyti
-11

j
jadvyga
2021-05-18 13:48:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Norbertas!sveikinam tave
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų