Projektą „Didysis šou burbulas“ laimėjęs Radži – apie išbandymą ir tai, ką ketina daryti su 10 tūkst. eurų Papildyta 23.12 val.

Šį sekmadienio vakarą TV3 ir TV3 Play eteryje iškilmingai nugriaudėjo žiūrovų širdis užkariavusio bei analogų neturinčio projekto „Didysis šou burbulas“ finalas, kurio metu paaiškėjo, kas tapo šio šou nugalėtoju.

13

Suskaičiavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad projektą laimėjo Radži Aleksandrovičius.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tiesiogiai: paskutinė „Didžiojo šou burbulas“ kova, kas taps nugalėtoju?

Projekto vedėjų kalbintas nugalėtojas neslėpė džiaugsmo: „Sako, reikia stebuklais tikėti, kažkur giliai tikėjau, bet tikrai nesitikėjau išlošti, nes Norbertas labai talentingas ir aš sakiau, kad tik jam pralošiu. Bet aš manau, kad jis jaunas, jam dar viskas priešaky. Ačiū visiems gerbėjams, labai jus vertinu ir nenoriu išsiplėsti, tiesiog esu labai laimingas. Ačiū jums labai.“

Naujienų portalui tv3.lt Radži sakė, kad emocijos – puikios. „Aš tikrai galvojau, kad reikės pakonkuruoti su Norbertu. Viduje tikėjau pergale. Visada sakiau, kad ko tada eiti į tą projektą? Manau, kad vis tiek tikiesi. Kiekvienas dalyvis tikėjosi, bet aš džiaugiuosi. Aš gal daugiau neisiu į realybės šou. Čia buvo man pačiam išbandymas. Manęs pačio patikrinimas, ar aš žmonėms dar patinku. Labai džiaugiuosi, kad žmonėms dar patinku ir esu labai laimingas, dėkingas. Laimėjimas dar kartą įrodo, kad žmonės mane nori matyti“, – džiaugėsi projekto nugalėtojas.

Radži pridūrė, jog yra dėkingas likimui, jog jam į senatvę labai pasisekė ir pagaliau įvyko tai – laimėjo pirmą kartą projektą: „Noriu dar kartą padėkoti visiems, kurie rado laiko, kurie rado tų pinigėlių. Dar kartą labai ačiū.“

Tiesa, vyras dar nežino, kur išleis laimėtus 10 tūkst. eurų.: „Kol kas negalvoju, bet manau, kad padėsiu, kad būtų saugiai. Neaišku, kaip gali atsitikti. Jokių didelių išlaidų nedarysiu.“

„Didžiojo šou burbulas“ nugalėtojui prizas – ne tik 10 tūkst. eurų grynaisiais, bet ir įspūdingos vertės TV3 grupės reklaminis paketas, apimantis visas media platformas. Būtent pastarasis pramogų pasaulio atstovams dabar yra kaip niekad anksčiau reikalingas – šou verslas tiek laiko buvo sustojęs, o atgal į įprastą gyvenimą grįžta itin lėtais žingsneliais.

REKLAMA

Tiesioginės transliacijos metu žiūrovai galėjo išvysti aštuonių nuo pirmos projekto dienos dalyvavusių žvaigždžių  – Gabrielės Rutkauskienės-Vashos, Radži, Gabijos Radžiūnaitės ir Žygimanto Petkaus, Mios Pilibaitytės, Ievos Riepšaitės ir Justino Mejerio, Norberto Liatkovskio, Mariaus Jampolskio bei Aleksandro Ivanausko-Faros – pasirodymus. 

„Didžiojo šou burbulas“ nugalėtoją tiesioginiame eteryje vykusio balsavimo metu rinko projekto žiūrovai. 


Rašyti komentarą...
A
As
2021-05-17 00:18:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dziaugiuosi kad laimejo Radzis, tai grazios lietuviskos dainos, saunuolis
Atsakyti
-43

L
Liepa
2021-05-16 23:40:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dziaugiuosi, kad laimejo Radzis
Atsakyti
-44

Z
Zenona
2021-05-17 04:55:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žinoma, kad Radži, džiaugiuosi.
Atsakyti
-36

SKAITYTI KOMENTARUS (87)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų