REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po pasirodymo „Didžiojo šou burbulo“ pusfinalyje kartu su Kristina Jurevičiūte, projektą paliko senbuvis Justinas Lapatinskas, laiką čia leidęs nuo pat pirmosios dienos. Kaip sekėsi „burbule“, su kuo užsimezgė draugystės ir kaip leidžia karantininę kasdienybę J. Lapatinskas pasakojo naujienų portalui tv3.lt.

Po pasirodymo „Didžiojo šou burbulo“ pusfinalyje kartu su Kristina Jurevičiūte, projektą paliko senbuvis Justinas Lapatinskas, laiką čia leidęs nuo pat pirmosios dienos. Kaip sekėsi „burbule“, su kuo užsimezgė draugystės ir kaip leidžia karantininę kasdienybę J. Lapatinskas pasakojo naujienų portalui tv3.lt.

REKLAMA

Justinas neslepia, kad apsispręsti iškeliauti į projektą ir namuose palikti žmoną bei dvi dukras buvo nelengva, kilo daug įvairių minčių ir svarstymų. Tačiau juokauja, kad žmonai problemų dėl to nekilo ir su mintimi, kad negalės matytis kasdien, susitaikė greitai.

„Mes labai ilgai su žmona tarėmės, tarėmės visi šeimoj. Negaliu sakyti, kad labai lengvai priėmėm sprendimą. Bet gale kažkaip apsisprendėm, kad viskas gerai, radom, kaip vaikais pasirūpinti ir nusprendėm, kad gal visai čia į naudą man išeis“, – svarstymus dalyvauti prisimena J. Lapatinskas.

Norėjosi trenkti durimis ir išeiti

Į projektą atlikėjas atvyko kupinas ryžto ir buvo nusiteikęs 100 procentų atsiduoti kūrybai. „Burbule“ išbūti nuo pradžių iki pat pusfinalio padėjo susidėliotas kasdienis režimas. 

REKLAMA
REKLAMA

„Aš į „burbulą“ atėjęs susikūriau savo dienotvarkę, anksti keldavausi, sportuodavau, nes man to reikėjo. Ko tikėjausi, ten viską ir gavau – sportavau, atgavau formą, dariau gerus pasirodymus.“

REKLAMA

Tačiau ne visos dienos buvo šviesios – kartais kilo noras viską mesti ir išeiti, grįžti į realų pasaulį, pas šeimą. Justinas visai nesigaili palikęs projektą, greičiau priešingai – džiaugiasi, nors iškrito likus vos vienam žingsniui iki pergalės.

„Pirmą savaitę buvo labai didelis noras, ketvirtą savaitę buvo didelis noras, į galą labai didelis noras buvo viską trenkt ir išeit. Man tas iškritimas... Kiti vadina tai iškritimu, o aš vadinu tai išsilaisvinimu. Stebuklas, kad 9 savaites išbuvau“, – juokavo atlikėjas.

REKLAMA
REKLAMA

Išgyventi sunkius momentus padėjo viena iš dalyvių, kuri tapo tikra atrama Justinui: „Violeta buvo nuoširdžiausias žmogus, kurį sutikau. Tikrai į ją atsirėmiau, labai išgyvenau, kai ji iškrito. Kai ji iškrito, neliko žmogaus, kurį ryte pamatai, jis ateina, normaliai pasišnekam.“

Atlikėjas sako, kad pasiilgs ir dar vieno „burbulo“ gyventojo – Radži. J. Lapatinską nustebino, kad Radži toks protingas ir gabus žmogus bei neslepia, kad palikus projektą dažnai apie jį pagalvoja, kaip jam sekasi toliau dalyvauti projekte.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Muzikinės karjeros dukroms nelinkėtų

Justinas juokauja, kad yra dalyvis, greičiausiai po rezultatų paskelbimo susikrovęs daiktus ir parkeliavęs namo. Ir nieko keisto – namuose laukia žmona ir dvi nuostabios dukros, su kuriomis atlikėjas leidžia dienas nuo pirmojo karantino.

Chebra juokavo, kad esu dalyvis, greičiausiai išvykęs iš „burbulo“, nes tikrai greit viską dariau, labai norėjau namo. Žmona buvo pasiilgusi, bet mačiau, kad pavargusi. Dukros labai klauso, kas anksčiau būdavo problema, o dabar vieną kartą pasakai ir klauso. Man atrodo, klauso dėl to, kad labai pasiilgo“, – apie šeimą kalbėjo J. Lapatinskas.

REKLAMA

O dienos su dukromis tikrai neliūdnos – jie kartu važinėja dviračiais, sportuoja, karstosi po medžius,  žiūri animacinius filmus. Tiesa, viešojoje erdvėje daug informacijos sužinoti apie atlikėjo dukras nelengva, o ir pokalbio metu išduoda tik tiek, kad abi dar mažos, ikimokyklinio amžiaus.

„Tai yra mano šeima, aš jas labai saugau, labai myliu, jos labai geros. Man atrodo, kad kol jos yra mažos, aš labai nenoriu sugadint joms gyvenimo, kad jos eitų gatve ir sakytų, kad „O, čia Lapatinsko vaikas“ ar kažką. Kai jos paaugs, bus 14-15 metų, jos nuspręs, ką nori daryti gyvenime. Aš tikiuosi, kad jos pasirinks ne muziką. Dėl to aš taip saugau žmoną ir šeimą“, – pasakojo atlikėjas.

REKLAMA

Mergaitės mėgsta muziką, kartu su tėčiu studijoje įrašinėja savo hitus, tačiau Justinas neslepia, kad nelinki dukroms muzikančių karjeros, o nori, kad jos susirastų darbą ir gyventų paprastą gyvenimą. Tačiau, jei norės žengti tėčio pėdomis ir siekti muzikinės karjeros, tikrai jas palaikys ir padės.

„Šiuolaikinė muzika yra neatsiejama nuo kitų elementų, kaip kova už būvį, „Facebook“, „Instagram“. Tu gali turėti didelį talentą, bet būti neįvertintas. Gali dirbti, stengtis, bet vis tiek kažkas pasidarys plastinę operaciją ar kažką ypatingo, susirinks instagrame milijardus sekėjų“, – atviravo J. Lapatinskas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Karantinas su muzika neišskyrė

Paklaustas ar kada padainuoja ar pagroja kartu su žmona, atlikėjas juokiasi – to niekad nebūna. Šeimoje galioja taisyklė, kad vienintelė vieta, kur jie hobiais užsiima kartu, yra virtuvė.

„Aš turiu tokią strategiją su moterim, kad aš nedarau dalykų, kuriuos mėgsta ji, o ji nedaro dalykų, kuriuos mėgstu aš. Vienintelė vieta, kur mes su žmona susitinkam, mums abiem patinka gaminti maistą. Jai patinka gaminti, man patinka asistuoti, kai jos nėra man patinka gaminti. Aš labai tikiuosi, kad taip ir liks, mes vienas į kito hobius nebesikišim.“

REKLAMA

Dar prasidėjus pirmajam karantinui, šeima nusprendė, kad dukros į darželį neis, J. Lapatinskas sako, kad pats sau pavydi tokio gyvenimo, kokį yra susikūręs.

„Nuo pirmo karantino dar pripratau prie vaikų, dar labiau prisirišau ir parėjęs pirmiausia atsirėmiau į vaikus. Kad kažkas pasikeistų pas mane, ką aš žinau. Atsikeliu ryte, pamaitinu vaikus, grįžtu į savo dienotvarkę“, – juokavo atlikėjas.

Įsivyravus pandemijai, Justinas sako nepraradęs ryšio su kūryba ir muzika, o jau visai čia pat ir naujas jo kūrinys. Ir leisdamas dienas su dukromis, atlikėjas randa laiko savo mylimai veiklai.

REKLAMA

„Aš kažkaip puikiai išnaudojau ir pirmą karantiną, ir antrą. Pirmą gal ne taip, nes reikėjo pažiūrėti, kas čia vyksta. Bet galiu tikrai pasidžiaugti, kad aš ir praeitą vasarą turėjau pasirodymų, dabar per antrą karantiną turėjau pasirodymų ne tik kažkur padainuoti, bet turėjau tikrai gerų užsakymų. 

Negaliu sakyti, kad karantinas ypatingai skriaudžia. Koncertų stygius pasijautė, bet kai visada gaudavau į sceną išeiti po kartą per mėnesį, dalyvauti televizijos laidose, tai tiesiog susitaikiau“, – pasakojo pašnekovas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų