„Didįjį šou burbulą“ užplūs ryškiausios scenos žvaigždės: stos į pagalbą projekto numylėtiniams

Šį sekmadienio vakarą TV3 ir TV3 Play žiūrovus prie ekranų pritrauks „Didžiojo šou burbulas“ pusfinalis, kurio metu ant scenos lips ne tik populiariojo projekto dalyviai, bet ir daugybė kitų žinomų pramogų pasaulio atstovų. Dalyvių pasirinkimai nustebins ne vieną. Vieni ant scenos lips su šeimos nariais, kiti – su buvusiais garsių projektų dalyviais ar didžiulėmis scenos žvaigždėmis, po kurių pasirodymų ošia minios.

Kas savaitę įtampa vis labiau auga, o dalyviai savo pasirodymams ima ruoštis vis atsakingiau. Finalas – jau kitą sekmadienį, o nugalėtojas bus tik vienas. Deja, kaip ir kas savaitę, šiandien projektą paliks dar vienas dalyvis.

Kitaip, nei anksčiau, šįkart dalyviai naują temą, pagal kurią turėjo paruošti pasirodymus, sužinojo ne antradienį, o praėjusios sekmadienio laidos pabaigoje. Tai netikėta tapo ir jiems patiems – projekto vedėjai Mindaugas Rainys ir Mindaugas Stasiulis paskelbė, kad vos per vieną dieną visi jie turi susirasti pagalbą. Toji pagalba – garsenybės, kurios sutiktų prisidėti prie „Didžiojo šou burbulas“ dalyvių pasirodymų ir padėti paruošti nepamirštamą, pusfinalio vertą reginį.

Štai, pavyzdžiui, Radži kartu pasirodyti prisikvietė lietuviškos estrados princą Rytį Ciciną, o jo kambario draugas Marius Jampolskis žadėjo ant scenos lipti kartu su itin brangiu žmogumi – savo tėvu. „X faktoriuje“ išgarsėjęs Norbertas Liatkovskis kartu padainuoti pakvietė šio projekto nugalėtoją Mildą Martinkėnaitę, o Gabrielė Rutkauskienė-Vasha neatsispyrė lietuviškos muzikos hitui, dainai „Juoda orchidėja“. Jai kompaniją palaikyti sutiko šios grupės „MG International“ siela Giedrius Jurgelevičius. Aleksandras Ivanauskas-Fara taip pat priblokš savo pasirodymu, nes jam kompaniją palaikys garsusis Ovidijus Vyšniauskas. Ir tai – tik dalis atlikėjų, kurie savo pasirodymais šį vakarą parodys aukščiausią lygį – juk su projektu atsisveikinti nenori nė vienas.

REKLAMA

Jau antrą savaitę į projektą nebeateina joks naujokas, o sekmadienį paskelbta ir apie pokyčius balsavime. Dabar svarbiausia už savo numylėtinius balsuoti sekmadieninių šou metu – būtent šie balsai lems, kuris dalyvis taps nugalėtoju. Šie balsai nebebus sumuojami su balsavimu naujienų portale tv3.lt, tačiau čia daugiausiai balsų surinkęs dalyvis bus apdovanotas papildomais specialiais prizais.

Įspūdingiausius pasirodymus „Didžiajame šou burbule“ stebėkite šiandien, nuo 19.30 val. per TV3 ir TV3 Play, o dalyvių gyvenimus sekite kiekvieną dieną per Go3!


Rašyti komentarą...
L
Lietuvis
2021-05-10 09:00:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galėjo vakar visi choru padainuot Den Pobedy!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų