Estrados princu tituluojamas Cicinas – apie pažintį su Radži: papasakojo, koks jis pasirodė iš pirmo žvilgsnio

Estrados princu tituluojamas Rytis Cicinas jau šį sekmadienį žengs ant „Didžiojo šou burbulas“ scenos ir uždainuos drauge su senu draugu ir projekto dalyviu Radžiu. Dainininkas pasakojo, jog jiedu yra ne tik kolegos, bet ir geri draugai. Su juo jam teko daug keliauti ir rengti pasirodymus užsienyje.

12

Naujienų portalui tv3.lt R. Cicinas atvirai papasakojo apie draugystę su Radžiu, gyvenimą be didžiosios scenos ir jaudulį.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Estrados princu tituluojamas Cicinas – apie pažintį su Radžiu: papasakojo, koks jis pasirodė iš pirmo žvilgsnio

Anot estrados princo, su Radžiu jie yra ne tik kolegos: „Mes daug metų pažįstami. Su Radžiu esame turėję ir turą aplink Lietuvą. Teko koncertuoti užsienyje, JAV. Esame dainavę ir Anglijoje. Mes pažįstami jau daug metų ir esame geri kolegos bei draugai. 

Nepasakysiu, kada mes susipažinome. Tai buvo labai seniai, kai jis tik žengė į plačius estrados vandenis. Susipažinome kažkokiame renginyje. Iš pirmo žvilgsnio jis man pasirodė jaunas vaikinukas, kuris nori dainuoti, kuris yra talentingas bei charizmatiškas. Jam puikiai pavyko užkariauti didelę publikos auditoriją.“

R. Cicinas džiaugėsi, kad Radžiui karjera puikiai sekasi ir jis turi didelę armiją gerbėjų.

„Jis renka tikrai didelę publikos auditoriją. Į jo koncertus ateina daugybę žmonių. Jis koncertuoja arenose. Labai džiaugiuosi juo. Jo dainos yra priimtinos publikai. Kiekvienas turi savo publiką, į kurią orientuojame dainas. Labai džiaugiuosi, kad ta publikos auditorija padeda jam „Didžiojo šou burbulas“ projekte. Jis užima aukštas pozicijas ir linkiu jam didžiausios sėkmės. Aš kiekvieną sekmadienį nežiūriu pasirodymų, bet keletą esu tikrai matęs. Aišku, kad už kolegą prabalsavau. Reikia palaikyti. Linkiu jam sėkmės, nes jis turi didelius šansus“, – pasakojo pašnekovas. 

Tiesa, R. Cicinas jau visai netrukus lips ant „Didžiojo šou burbulas“ scenos ir uždainuos su Radžiu.

„Ant scenos aš žengiau ir karantino metu, nes teko filmuotis televizijoje. Koncertų nėra, bet televizija dirba. Aišku, kad bus smagu pasirodyti ir šį sekmadienį, nes bus tiesioginis eteris. Pasimatysiu su kolegomis. Jau 8 mėnesius aš nekoncertuoju, todėl manęs laukia didelė šventė ir džiaugsmas. Dainuosiu publikai“, – džiaugsmo neslėpė estrados princas.

REKLAMA

Vyras pasakojo, jog sulaukė Radžio žinutės su klausimu, ar šis gali jam padėti parengti pasirodymą: „Nedvejodamas sutikau sudalyvauti. Jis yra ir kolega, ir draugas. Reikia palaikyti Radžį. Jis manęs paklausė, ar padėsiu jam. Kaip aš galiu nepalaikyti savo kolegos. Kiekvienas kolega turi palaikyti vienas kitą.“

Dainininkas neslėpė ir to, jog jau dabar jaučia jaudulį: „Aš prieš kiekvieną koncertą ir filmavimus jaudinuosi. Savotiškas jaudulys visada yra. Beprotiškai pasiilgau sceninio adrenalino. Jis man – gyvenimo variklis. Sveikas jaudulys yra gerai.“

Baigdamas pokalbį apie Radžį bei sekmadieninį pasirodymą, šis paatviravo, jog pastarieji mėnesiai buvo sunkūs.

„Tvarkiausi savo fonoteką, įrašiau naujų dainų. Tikiuosi, kad vasarą galėsiu jas pristatyti pajūryje. Labai laukiu koncertų. 1-2 mėnesius atlikėjas dar gali padaryti pertrauką. Bet tokia ilga pertrauka be publikos, aplodismentų – sunku. Tai yra mūsų darbas ir pragyvenimo šaltinis. Mes gimėme stovėti scenoje, todėl ant dūšios yra nesmagu. Duok, Dieve, kad viskas stos į savo vėžias labai greitai. Aišku, kad dabar pasidarai darbus, kurie buvo atidėti. Buvo begalės laiko... Radau laiko seniems ir užmirštiems darbams“, – atskleidė atlikėjas.

Žiūrovai dalyvius ir jų gyvenimą gali sekti net 24 valandas per parą „Go3““, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.


Rašyti komentarą...
G
Gerbėja
2021-05-08 09:03:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Abu gražūs ir talentingi.
Atsakyti
-10

O
Oi
2021-05-08 10:35:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie abu panašūs, tokie abu nepakartojamai fainuoliai dainininkai, laaaabai patinka abu
Atsakyti
-11

J
JO
2021-05-08 10:31:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai nuoširdus žmogus,sėkmės pasirodyme
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų