Starošaitė prakalbo apie draugystę su Radži: paklausė, ar Žilvinas labai griežtas

Sekmadienį „Didysis šou burbulas“ projektą paliko žinoma dainininkė Irena Starošaitė, projekte praleidusi tris savaites. Apie gyvenimą „Burbule“, gyvenimą su kitais dalyviais ir gyvenimą karantino laikotarpiu I. Starošaitė papasakojo portalui tv3.lt.

15

I. Starošaitė prie projekto prisijungė 4-ąją savaitę, tačiau projekte jai siūlyta dalyvauti ne vienai, o kartu su vyru Žilvinu Žvaguliu, kuris prisijungti negalėjo.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Didžiajame šou burbule“ – džiaugsmo ašaros: iš naujo pajausta mamos meilė ir susitikimas su ilgai nematytais brangiais žmonėmis

„Šeima nusprendė, kad aš dalyvaučiau. Visų pirma, organizatoriai kreipėsi į Žilviną ir kvietė mus abu, bet Žilvinas tikrai tam negalėjo skirti laiko. Tada užklausė, ar aš galėčiau dalyvauti. Žilvinas kažkaip labiau ir turėjo tą sprendimo žodį, nes aš pradžioje net nežinojau, kad kviečia“, – pasakojo atlikėja.

Abejones išsklaidė nuoširdumas

Irena dvejojo, kokiomis veiklomis užsiims, kaip jai, naujokei, pavyks bendrauti su „Burbulo“ gyventojais. Tačiau ir prisijungusi prie projekto vėliau, atlikėja netruko atrasti bendrą kalbą su visais dalyviais.

„Daugiausiai abejojau, ką reikės veikti, kaip viskas bus. Pripratom gyvenime kažkur bėgti, skubėti, kažkur eiti. Projekte su visais susibendravom labai gerai. Kai bendrai su visais būni, nėra taip, kad su vienu kažkuo visą laiką bendrauji“, – pasakojo pašnekovė.

Prisijungusi prie dalyvių, dainininkė susitiko ir su senais pažįstamais, ir susipažino su jaunais, kiek mažiau pažįstamais žmonėmis. 

„Prieš tai buvau pažįstama su kitais – ar kartu dalyvavom kur nors, ar bendravę buvom su Marium, Aleksandru, Mia, Radžiu. Kiti, kurie nepažįstami, galvojau, gal bus koks pasikėlęs jaunimas, bet visi labai nuoširdūs ir faini dalyviai buvo“, – džiaugėsi I. Starošaitė.

Radžį pažįsta nuo pat paauglystės laikų

Prisiminimai užplūdo ir apie vieną iš projekto dalyvių – Radži. Dainininkė puikiai prisimena, kaip pirmą kartą su juo susitiko ir negali patikėti, kad pastebėjo Radži nuo pat tada, kai jis buvo dar paauglys.

REKLAMA

„Radži prisimenu, kai jis dar būdamas paauglys gavo progą padainuoti su žvaigžde, kažkoks renginys buvo ir jis ten dalyvavo su Žilvinu. Puikiai prisimenu, kaip jis visas besijaudinantis prie manęs priėjo, kai atvažiavom, ir sako: „O Žilvinas labai griežtas? Labai stresuoju, kaip su juo pavyks padainuoti“. Viskas puikiai gavosi tada. Man vien prisiminimai. Radži pastebėjau dar nuo paauglystės, smagu dabar matyti jį tvirtai stovintį ant savo kojų."

Atlikėja negaili gražių žodžių visiems jauniesiems projekto dalyviams, mat visi buvo itin paslaugūs ir nuoširdūs, tačiau, ko gero, didžiausią įspūdį paliko vienas dalyvis.

„Savo talentu nustebino Norbertas, bet aš jo anksčiau ir nemačiau, nestebėjau. Toks jaunas atlikėjas, kuris tikrai gali išdykauti, kad atrodo wow, nieko nepadarys. O paskui jis išeina į sceną ir viską padaro puikiai. Netgi sekmadienį, kai stebėjom šou, matėm, kad jis viską sudainuoja puikiai“, – stebėjosi pašnekovė.

Nustebino ir atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha. Irena sako, kad net neįsivaizdavo, kad Vasha taip puikiai tvarkosi scenoje ir viską atlieka kaip tikra profesionalė.

I. Starošaitė pagyrų negaili ir abiem projekte likusioms poroms: „Žygis su Gabija, jie visiškai jauni. Jiems atitenka tokios dainos, kurios šiai porelei taip į temą, taip gerai gaunasi. Pas juos pilna gerų minčių ir visa ta sintezė atneša labai gerą rezultatą. Ir Justinas su Ieva, jie man buvo matyti prieš tai, aš žavėjausi jų išradingumu, kaip jie gražiai šoka. Jie visą laiką ateina padėti, jeigu kažkokius judesius reikia padaryti, viską padės, išaiškins. Kompanija tikrai labai gera.“

Gyvenimas be technologijų – keistenybė

Keisčiausia dalyvaujant šiame projekte buvo tai, kad kameros stebi kiekvieną dalyvio žingsnį. I. Starošaitė prie to nebuvo pratusi, tai buvo visiškai nauja patirtis, tačiau netrukus priprato.

Paklausta, kas buvo sunkiausia visame projekte, dainininkė atsako, jog gyvenimas be technologijų buvo didžiausias išbandymas, o šou dalyvaujantys vyrai vis prašydavo, kad bent kartais leistų pažiūrėti sporto varžybas.

REKLAMA

„Toks įdomus dalykas, kadangi telefonus gaudavom labai retai, palyginus su tuo, kaip gyvenam dabar, kai ištisai telefonai rankose, kai juos gauni tik 3 kartus per savaitę po keletą valandų, kokį 4 kartą, gavusi telefoną, net nežinojau, kam dar paskambinti, apart savo šeimos ir poros draugių. Ir daugiau: „O ką dabar daryti?“ Labai smagu, kad jaunimas man labai padėjo, parodė kaip „Instagram“ prijungti, įsijungti, live (tiesioginę transliaciją – aut. past.) padaryti, kaip kam atsakyti. Tas jaunimas tai nerealus buvo“, – naujais atradimais ir pažintimis džiaugėsi pašnekovė.

Vėl sugrįžo į sceną

Pripratusi prie gyvenimo projekte, užsidarius vienoje vietoje su kitais dalyviais, atsiribojusi nuo technologijų, I. Starošaitė juokiasi, kad išėjusi iš projekto pirmąją dieną buvo pasimetusi ir negalėjo nuspręsti, kokios veiklos imtis, kur keliauti.

Palikus projektą, teko grįžti į karantininę kasdienybę, kuri, kaip pati teigia, neišeina į naudą: „Labiausiai ką paveikė karantinas, tai, matyt, svorį, nes buvo mažiau judėjimo ir įvairovės, nėra koncertų. Kai koncertai vyksta, visada esi formoj, kažkur skubi, mažiau pavalgai. O tas sėdėjimas namuose, atsipalaidavimas, buvo labai blogai. Ir, aišku, atpratau nuo scenos. Net atėjus ant scenos „Burbule“, man pirmas pasirodymas buvo labai sunkus, nes buvau šiek tiek nušokusi nuo tų bėgiu. Bet tuo man ir patiko, kad projekte aš sugrįžau į sceną, pajutau ją vėl, turėjau galimybę pasirepetuoti“, – pasakojo I. Starošaitė.

Gyvenant pandemijos diktuojamomis sąlygomis, negalint lipti į sceną, I. Starošaitė sako plėtojanti savo verslą, o projekte išmokus, kaip naudotis „Instagram“, šią veiklą, greičiausiai, dar plėtos. Tiesa, su sūnaus pagalba – moteris juokauja, kad dar išmoko ne visas subtilybes.

Atlikėja neslepia, kad prasidėjus antrajam karantinui, santykiuose su vyru atsirado trintis, bet, kad ir kokių situacijų pasitaikydavo, niekas per daug nepasikeitė: „Taisyklių pas mus nėra, gyvename kaip gyvename. Gal tikrai reikia iš kažkur pasimokyti, kažkokių taisyklių, bet kol kas dar nieko nesugalvojome“, – juokiasi pašnekovė.


Rašyti komentarą...
p
patarciau
2021-05-09 06:53:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
neliski i tuos korsetus ,labai kvailai atrodo ,figura suspausta o lasinukai pasidalina ne ten kur reikia..kaip norit taip spauskit bet vis gi matosi
Atsakyti
0

O
Ooo
2021-05-09 09:08:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
O as Radzi zinau nuo jaunu dienu ,nes jis
mokesi su mano sunumi vienoje klaseje
Atsakyti
0

A
Aldona
2021-05-10 16:02:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar viena Vista.Prisiemet paskolų nebezinot kaip suktis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų