Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
14
Indrė Launikonytė (nuotr. stop kadras)

Šią savaitę su projektuDidysis šou burbulas“ atsisveikino vos savaitę projekte dalyvavusi Indrė Launikonytė. Apie iškritimą iš realybės šou bei ateities darbus pasakoja portalui tv3.lt.

14

Šią savaitę su projektuDidysis šou burbulas“ atsisveikino vos savaitę projekte dalyvavusi Indrė Launikonytė. Apie iškritimą iš realybės šou bei ateities darbus pasakoja portalui tv3.lt.

REKLAMA

Moteris pasakoja, kad prieš priimant sprendimą prisijungti prie šou teko ilgai pagalvoti. Pirmiausia Indrė pasiūlymo atsisakė, tačiau po kiek laiko nusprendė pabandyti:

„Tikrai ne iš karto priėmiau sprendimą dalyvauti projekte. Iš pradžių atsisakiau, nes pasiūlymas prisijungti prie projekto atrodė „per greitas“ – jungtis reikėjo gal po poros dienų, o norėjosi viską apsvarstyti, psichologiškai pasiruošti bei perduoti darbus. Tačiau projekto organizatorių komanda pasiūlymą nukėlė  2 savaitėmis vėliau ir tuomet priėmiau sprendimą dalyvauti. Iš tikrųjų ateiti turėjau tą dieną, kai atvyko Ruslanas.“

REKLAMA

Moters sprendimą išvykti į projektą mylimasis Vladas Kovaliovas priėmė labai maloniai. Indrė sako, jog jis dainininkei visada suteikia didžiausią palaikymą, kaip niekas kitas pasaulyje, tad apkabino, pasveikino ir palinkėjo sėkmės projekte.

Palikti projektą norėjosi ir pačiai

Indrė iš projekto iškrito labai greitai, pabuvo ten vos savaitę. Tačiau dainininkė pasakoja, kad dėl to džiaugiasi, nes projekte nusistovėjęs gyvenimo būdas – ne jai.

„Labai džiaugiuosi, jog iškritau po savaitės. Būsiu atvira, man buvo labai sunku gyventi tokį pasyvų gyvenimą. Matymas aplink žmonių, kurie tik valgo, guli ir dalyvauja vakarėliuose, manyje iškėlė gyvenimo prasmės klausimus ir supratau, kad su tokio projekto formatu mano asmenybė neturi nieko bendra. O gal labiau su tokiu gyvenimo būdo stiliumi, kokį pamačiau.

Esu tas žmogus, kuris ir šiaip gyvenime energijos turi daugiau už kitus, o čia gyvenantys dalyviai ne tik kad su mažesniu energijos bagažu iš prigimties, bet dar išsierzinę, kupini streso ir pavargę nuo buvimo pusantro mėnesio kartu. Man labai gaila, kai žmonės gyvena gyvenimą taip, lyg būtų nemirtingi, todėl vaikščiojimas kampais ir nuolatinis sofučių trynimas, atsisakant kažką veikti, su mano požiūriu į gyvenimą nesutampa.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip tik todėl labai norėjau iškristi kad ir po savaitės ir grįžti į gyvenimą, į savo aplinką, į savo ritmą ir režimą. Ten būnant iš streso man net dingo apetitas, visą savaitę beveik nieko nevalgiau, tačiau vos grįžusi namo užsimaniau stipraus maisto“, – atvirauja Indrė.

Visgi dainininkė ilgėsis vieno dalyko – darbo su projekto komanda, atsakinga už muzikinio pasirodymo įgyvendinimą, apipavidalinimą, šokį ir visa kita:

„Visiems norisi padėkoti ir apkabinti, ten esantys žmonės kuria nuostabius dalykus, kuriuos sekmadieniais mato TV3 žiūrovas, ir tai buvo vienintelė priežastis, dėl kurios buvo šiek tiek liūdnoka.“

Projekte atrado naujų draugių

Indrei buvo gan sunku pritapti prie projekte jau ilgą laiką praleidusių dalyvių. Moteris atvirauja, kad buvo nejauku pačiai įsilieti į nepažįstamų, besilinksminančių jaunuolių būrį, o dainininkės niekas neužkalbino ir nekvietė prisijungti prie kompanijos.

„Jaunimas per visą vakarą nepriėjo prie manęs ir neuždavė nei vieno klausimo. Tada atrodė, jog dalyviai manęs sąmoningai neįtraukia į kompaniją, tarsi transliuodami, kad joks naujokas įpusėjus projektui šitoje kompanijoje nepageidaujamas. Pabendravus vėliau supratau, jog dalyviai nebuvo piktybiškai nusiteikę ir neketino sąmoningai manęs atstumti, tačiau būdami jauni turbūt nesugeba įtraukti ir pakviesti naujo žmogaus įsilieti į vakarėlį kartu“, – apie pirmąjį vakarą projekte pasakoja Indrė.

REKLAMA
REKLAMA

Nors savaitės pradžioje dainininkei buvo sunku pradėti bendrauti su kitais dalyviais, tačiau laikui bėgant Indrė susidraugavo su dviem projekte dalyvaujančiomis dainininkėmis – Mia ir Irena Starošaite.

„Labai džiaugiuosi, jog jos abi ten buvo. Pagrinde laiką ir leidome trise. Turėjome ilgų, atvirų, nuoširdžių, juokingų ir įdomių pokalbių valandų valandas. Per šio sekmadienio tiesioginio eterio laidą mano išėjimas iš projekto didžiausią liūdesį sukėlė būtent joms. Sutarėme po projekto susitikti pabendrauti prie kavos.

Iš tikrųjų Mia man pasirodė labai artima. Negana to, jog esame gimę tą pačią dieną, abi pasižymime tokiomis pačiomis savybėmis – esame itin jautrios, labai stipriai mylinčios, linkę duoti, bet prireikus – aštrios, drąsios, stiprios ir teisingos. Irena nuo seno muzikos padangėje buvo mano autoritetas, todėl daug visko jos klausinėjau. Irena išmaišiusi turbūt pusė pasaulio nuo mažumės, todėl ir muzikinis intelektas yra platus“, – džiaugiasi atlikėja.

REKLAMA
REKLAMA

Kiti dalyviai tokie artimi Indrei netapo:

„Kalbant apie kitus dalyvius – nebuvo tokių, kurie paliktų blogą įspūdį, tačiau vieni yra tikri, o kiti – mažiau tikri, ir tai, ką sako tau, nebūtinai tą patį apie tave sakys ir kitam. Bet tai jau ne mano reikalas. Jeigu žmogus nori save taip reprezentuoti ir dar prieš kameras, kai žiūrovai viską mato ir po to komentuoja, tebūnie. Aš taip nesugebėčiau.“

Nors projekto pradžia Indrei buvo gan sunki, bet moteris džiaugiasi sudalyvavusi „Didžiajame šou burbulas“. Ateidama į realybės šou atlikėja turėjo keletą tikslų, kuriuos jai pavyko įgyvendinti ir per trumpą laiką, praleistą projekte.

„Ateidama čia turėjau keletą tikslų: pelnyti TV3 projekto „Didysis šou burbulas“ prodiuserių, režisieriaus ir visos kūrybinės komandos simpatijas, taip pat norėjau patirti ir asmeninį iššūkį – gyventi su svetimais žmonėmis, kurie visi labai skirtingo mentaliteto, ir pajausti, kokias transformacijas manyje tai sukels. Na, ir, žinoma, kurti nuostabius muzikinius pasirodymus TV3 žiūrovui. Visus tikslus pavyko pasiekti per kelias dienas, tai jei klausiate, ar džiaugiuosi dalyvavusi šiame projekte, atsakau – vienareikšmiškai!“, – teigia dainininkė.

REKLAMA
REKLAMA

Grįžti namo moteris norėjo ir dėl savo mylimojo Vlado, be jo jautėsi vieniša:

„Su Vladu turime ypatingai stiprų ryšį. Jis kiekvieną dieną jautė, kaip aš jaučiuosi būdama projekte, taigi kasdien skirtingai jausdamasi veikiau ir jo būseną... Ir nepaisant to, jog visą savaitę buvau tarp žmonių, o jis taip pat turėjo su kuo bendrauti, abu giliai viduje jautėmės vieniši. Sakyčiau, vienas kitam esame – namai, kur gali ateiti ir nurimti, kaip niekur kitur. Nepatikėsite, bet per 9 metus ilgiausias laiko tarpas, kuomet buvome atskirai – šis projektas!“

Atlikėjai karantino laikotarpis itin sunkus

Atlikėja neslepia, karantinas tikrai neigiamai paveikė tiek jos psichologinę ir finansinę būklę, tiek muzikinę karjerą. Apie karantino žalą menininkams Indrė pasakoja labai atvirai:

„Ne paslaptis, jog nuo karantino mes esame nukentėję labiausiai, nes iš rinkos iškrentame pirmi, o sugrįžtame paskutiniai. Pas mus meno atstovams siūloma keisti profesiją, kas, mano manymu,  yra visiškas spjūvis į veidą ir akivaizdus nesusivokimas, kas apskritai yra tas meno žmogus. Tai tas pats, kas pasakyti vieną dieną nustoti mylėti, jausti ir tu kuo ramiausiai sau paimi ir nustoji. Tokios žmonių kalbos tik parodo, koks menkas yra Lietuvos gyventojų meninis intelektas ir išprusimas.

REKLAMA
REKLAMA

Karantinas atėmė visus įmanomus koncertus, vadinasi, ne tik galimybę užsidirbti, bet ir savirealizacijos šaltinį, būtiną žmogaus sveikai energijai palaikyti. Paliko tik viltį, jog vasarą turėsime galimybę porą mėnesių pakoncertuoti, jei žmonės turės pinigų po to, kai tauta, gyvendama iš santaupų, dar ir verslus į bankrotą nuvarė.

Tikra tiesa, jog yra daugiau laiko ruošti naujas koncertines programas ar kurti dainas, bet kai kurie artimi muzikantai sako, jog nemato prasmės, neturi nei motyvacijos, nei vilties, jog kažkam artimiausiais metais bus visa tai reikalinga. Ir vis dėl to, jei kas nors pasiūlytų keisti profesiją, tiksliai žinau, kad su tuo žmogumi daugiau nebendraučiau.“

Šiuo metu atlikėja dirba pedagoginį darbą, ruošia savo vokalo studijos mokines vienam stipriausių muzikinių konkursų Lietuvoje. Nuolat su mokinėmis skina pergales ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinio masto konkursų scenose.

Taip pat, prieš ateidama į projektą „Didysis šou burbulas“, Indrė įrašė naują autorinę dainą, kuriai dar nespėjo nufilmuoti vaizdo klipo. Atlikėjos planuose ir naujos koncertinės programos ruošimas klausytojams ir dainų kūryba.

„Mano muzikinė darbotvarkė sudėliota jau iki liepos antros savaitės, o ne muzikinių planų mano mintyse tiek daug, jog jaučiuosi gyva nuo visko vien pagalvojus. Taigi, kaip minėjau interviu pradžioje, valgyti ir miegoti – man sunkiai suprantamas gyvenimo būdas“, – pasakoja dainininkė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų