Burlinskaitės receptas primins vaikystę: nufotografuoti desertą užtruko ilgiau, nei jį pagaminti

Trenerė Indrė Burlinskaitė visus praėjusius metus savo sekėjus socialiniuose tinkluose stebino gardžiais ir figūrai ne tokiais pavojingais sveikų patiekalų ir desertų receptais. 

6

Panašu, kad ir šiems metams žinoma moteris yra paruošusi daug gardumynų.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Puikių formų trenerė Burlinskaitė – apie tai, kaip po švenčių greitai grįžti prie sveikos mitybos: yra net kelios gudrybės

Neseniai Indrė socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo receptu iš vaikystės bei juokavo, kad gautą rezultatą nufotografuoti ji užtruko ilgiau, nei gardėsį iš tiesų pagaminti.

„Vaikystės pyragaitis „BULVYTĖ“ ir sveikuoliškas bei greit pagaminamas jos receptas pagal „Fit lovers family“.

Tik 3 ingredientai. BE MILTŲ, BE pridėtinio CUKRAUS! Ilgiau užtrukau fotografuodama, nei gamindama. Todėl, kad gamyba čia tik viens, du ir.. viskas.

Mums reikės:

  • 10 šviežių datulių (be kauliukų);
  • 60 g migdolų miltų;
  • 15 g arba v.š. kokoso aliejaus.

Visus produktus sutriname trintuvu, rankomis formuojame bulvytes. Jas apvoliojame kakavos ir migdolų miltų mišinyje (galite pasitelkti fantaziją ir apvolioti kitaip, pagal save).

Balta viršūnėlė – varškės kremas.

P.S. iš šio kiekio produktų gavosi 4 nedidelės bulvytės.

Laikyti šaldytuve“, – rašė Indrė.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar neseniai žinoma moteris pasidalijo mintimis apie tai, kaip po švenčių greitai grįžti į senąjį savo ritmą.

Nepaisant to, kad Indrė puikuojasi pavydėtinomis kūno formomis, kas signalizuoja ir apie didžiulę jos valią, žinoma moteris atvira – per šventes net ir ji leidžia sau atsipalaiduoti, kuriam laikui pamiršti apie sveiką mitybą ir sportą. 

Tiesa, ji pabrėžia – visa tai galioja tik trumpam laiko tarpui. „Šventiniu laikotarpiu leidžiu sau pasilepinti viskuo, kuo tik noriu. Labai mėgstu įvairiausius saldumynus, tad leidžiu sau pasimėgauti ir jais, bet visada jaučiu saiką. Tai yra tam tikras įprotis, kuris mane lydi nuolatos. O motyvacija mano paprasta – labai nekenčiu to jausmo, kai esu apsunkusi, aptingusi, persivalgiusi. Nenoriu to patirti, tad dėl to visuomet stengiuosi laiku pasakyti „stop“, – sako trenerė.

REKLAMA

Jau nuo šiandien Indrė grįžo į įprastą savo režimą: „Pradėjau namuose daryti mankštas, vėl grįžtu prie sveikesnės mitybos režimo. Truputėlį atsipalaidavus, labai svarbu po to sugebėti pasakyti tam „stop“. Esu sau pasakiusi, kad nuo pirmadienio – jokio riebaus netinkamo maisto mano racione nebus.“

Ir nors atrodo, kad šitaip „pamiršti“ šventes ir visus ne pačius sveikiausius patiekalus – ne taip jau paprasta, I. Burlinskaitė pasidalijo patarimais, kurie niekuomet nenuvilia.

„Pirmadienio rytą pradėjau nuo treniruotės, namuose visi saldainiai yra suslapstyti, tad nėra nieko tokio, ką mes galėtume čiupti ir valgyti. Taip yra žymiai geriau, nes jei namai yra apkrauti saldumynais, silkėmis ir bandelėmis su grybais, atsispirti yra labai sunku. Mes su Liudu todėl namuose paliekame tik tuos maisto produktus, kuriuos mes galime valgyti. Žymiai lengviau yra dar ir tada, kai pasidarai treniruotę, startuoji nuo sporto. Atsikėlusi tuščiu skrandžiu pasidariau treniruotę, tada skaniai pavalgiau vėlyvų pusryčių – grikių ir kiaušinio, kaip įprastai. Ir viskas – dabar nė nebeturiu noro nukrypti į lankas“, – šypsosi ji.

O ką Indrė patartų tiems, kuriems į įprastą režimą grįžti ne taip paprasta? „Visų pirma, reikėtų nusistatyti tam tikras ribas. Reikėtų su savimi susitarti, kada gi bus ta paskutinė diena, kada dar leisite sau suvalgyti tą paskutinį norimą saldainį. Ir viskas – tada pradėti savo įprastą kasdienį režimą. Didžiausios klaidos būna tada, kai žmonės paleidžia vadeles ir nesugeba laiku sustoti ir tie persivalgymai ima tęstis diena iš dienos“, – siūlė žinoma moteris.

Taip pat Indrė pasidalijo patarimu, kaip šiek tiek save pergudrauti. Kadangi pati itin mėgsta saldumynus, Indrė tikėjosi, kad ir šiandien, jų atsisakius, nebus taip lengva. Dėl to tam pasiruošė iš anksto – dar vakar vakare pasigamino sveikuolišką desertą. 

„Jei labai norėsis kažko prie kavos, tai tuo deserčiuku save lengvai ir nuraminsiu, nes jis tinka ir tokioms dienoms, kaip ši, ir apskritai visiems žmonėms, kurie nori laikytis dietos, bet kartu – ir pasilepinti skanesniu, įdomesniu maistu“, – savo patarimais dalijosi trenerė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų