Besilaukianti manekenė Hadid nutraukė kalbas apie plastines operacijas: atsakė į žmonių spėliones

Užsienio žiniasklaidoje visai neseniai pasirodė žinia, jog viena populiariausių šiandienos manekenių – Gigi Hadid – ir jos mylimasis Zaynas Malikas laukia šeimos pagausėjimo, o dabar šių kalbų nė kiek nebando paneigti ir pati gražuolė.

6

Neseniai vieno interviu metu ji prabilo ne tik apie nėštumą, bet ir apie plastines operacijas.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Besilaukianti manekenė Hadid nutraukė kalbas apie plastines operacijas: atsakė į žmonių spėliones

Visai neseniai Gigi prisijungė prie šiuo metu itin populiarių „Instagram“ tiesioginių transliacijų ir atsakinėjo į makiažo specialisto Erino Parsono klausimus. Kadangi manekenė laikoma viena žaviausių pasaulio moterų, nenuostabu, kad nuolat atsiranda spėliojančių, ar jos grožis – natūralus. 

Netrukus tuo pasidomėjo ir Erinas. „Juokinga, ką tenka pamatyti socialinėje erdvėje. Žmonės galvoja, jog pati kuriu itin aštrią savo antakių formą. Tačiau jei pažiūrėtumėte į mano vaikystės nuotraukas, pamatytumėte, kad tokius antakius turiu nuo gimimo. Taip pat žmonės įsitikinę, kad naudoju įvairias putlinimo priemones, dėl kurių mano veidas toks apvalus. Tačiau tokį veidą taip pat turiu nuo gimimo. Ypatingai tai matėsi per mados mėnesį, kai aš jau buvau 5-tąjį mėnesį nėščia“, – jam atsakė G. Hadid.

Gražuolė pridėjo, kad nėštumas didesnės įtakos jos išvaizdai nepadarė, vis dėlto jos žandai vis dėlto kiek padidėjo. „Nebebūtų netgi kuo juos pripildyti. Nesijaudinkite – man patinka natūralūs pasaulio procesai“, – pridėjo ji.

Tiesa, vėliau ji ir vėl grįžo prie plastinių operacijų temos. Mergina paaiškino, kad ji yra pernelyg linkusi į kontrolę, o taip pat bijo eksperimentuoti su veidu, todėl niekuomet jokiam patobulinimui čia nėra ryžusis.

„Mano veidas tapo kiek lieknesnis tada, kai man suėjo 17 metų. Tiesa, man atrodo, kad kiti žmonės pernelyg greitai pasidaro ilgaamžius dalykus savo veidams. O aš mėgstu būti savimi, priimu save tokią, kokia esu. Tai nereiškia, kad visiškai savimi pasitikiu. Tačiau, tam tikrų progų metu, galite pasikontūruoti nosį ar padaryti bet ką kita su makiažu“, – siūlė Gigi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų