Filmo „Saulėlydis“ aktorius rastas negyvas kartu su savo mergina

Fantastinio filmo „Saulėlydis“ žvaigždė, 30 metų aktorius Gregory Tyree Boyce’as kartu su savo mylimąja, 27 metų Natalie Adepoju rasti negyvi Las Vegase.

Pora rasta savo pačių apartamentuose.

Poros mirties priežastis kol kas neatskleidžiama.

Užsienio portalui „TMZ“ šaltiniai užsiminė apie galimas narkotines medžiagas, rastas įvykio vietoje, tačiau tokia informacija dar nėra patvirtinta.

Apie mirtį pranešė aktoriaus pusbrolis. „Grego pusbrolis pastebėjo, kad Grego mašina buvo prie jo namų. Jam pasidarė neramu, nes Gregas turėjo būt Los Andžele. Vaikinas nuėjo patikrinti, kas vyksta, ir abu rado“, – teigė žiniasklaidai šaltinis.

Anot šaltinio, prieš mirtį Gregas buvo be galo užsiėmęs, turėjo daugybę reikalų. Jis išsikėlė gyventi į Las Vegasą, kad padėtų savo motinai, tačiau dažnai lankydavosi Los Andžele dėl savo, kaip aktoriaus, darbo, ir todėl, kad galėtų pasimatyti su savo 10-mete dukterimi Alaya.

Aktorius su savo mergina susitikinėjo kiek daugiau, nei metus.

G. T. Boyce’as žinomas dėl savo Tylerio Crowley vaidmens pirmoje filmo „Saulėlydis“ dalyje. Jo vaidinamas personažas vos nepartrenkė pagrindinį vaidmenį atlikusios Kristen Stewart (filme – Bellos Swan), tačiau ją išgelbėjo jos mylimasis, Edwardas Cullenas (akt. Robertas Pattinsonas). 


Rašyti komentarą...
H
Haha ate
2020-05-21 18:08:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Wtf?
Atsakyti
0

H
Haha ate
2020-05-21 18:08:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Wtf?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų