Benediktas Vanagas prisipažino, jog lankėsi pas jį smurtu kaltinančią moterį

Prieš mėnesį nuskambėjusioje istorijoje, esą lenktynininkas Benediktas Vanagas galimai smurtavo prieš gyvenimo draugę – naujos detalės. Apklausos metu lenktynininkas prisipažino, įvykio vakarą lankęsis moters bute. 

Šiuo metu atliekamas tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo. Jei Vanagas bus pripažintas kaltu, jam gali būti skirti viešieji darbai arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų. 

Vanagui šiuo metu yra paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, taip pat jam uždrausta artintis prie nukentėjusiosios. 

Teigiama, kad Benediktas Vanagas apklausos metu prisipažino incidento vakarą lankęsis pas draugę bute. Tai naujienų portalui lrytas.lt patvirtino Vilniaus apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus vyriausiasis prokuroras Vilius Paulauskas.

„Įtariamasis patvirtino savo apsilankymo pas nukentėjusiąją faktą tą vakarą, tačiau neigė prieš ją smurtavęs“, – komentavo prokuroras. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad prieš kelias savaites Benediktas Vanagas buvo apkaltintas galimai smurtavęs artimoje aplinkoje. 

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Somorokovskaja naujienų portalui tv3.lt sakė, kad policija gavo  iškvietimą dėl smurto artimoje aplinkoje, sureagavo, kol kas nėra įtariamųjų, nėra sulaikytų asmenų. Policija neįvardija įtariamojo, motyvuodama, kad jis nėra viešas asmuo, be to, nenorima atskleisti ikiteisminio tyrimo duomenų.

Policija gavo pranešimą iš moters, ji nurodė, kad prieš jos draugę smurtavo gyvenimo draugas: „Buvo gautas pranešimas apie 21 val. pareigūnai buvo nuvykę į įvykio vietą, buvo parašytas pareiškimas. Dabar tiriamos aplinkybės“

Portalas lrytas.lt cituoja, įtariama, smurtą patyrusios moters laišką, jam rašoma, „kad Benediktas spyrė man, kai nepildžiau tam tikrų jo pageidavimų. Po smūgio jaučiau pykinimą. Dešinė veido pusė iki šiol aptirpusi, užgulta ausis“.

Vilnietė buvo pristatyta į gydymo įstaigą. Kaip rašo portalas, jos draugystė su žinomu lenktynininku, visuomenės veikėju B. Vanagu užsimezgė prieš 6 metus. Pasak vilnietės, per tą laiką jai teko nuolat susidurti su pavydo, pykčio proveržiais, tačiau prie fizinio smurto nebūdavo pereinama.

Naujienų portalui tv3.lt su B.Vanagu susisiekti nepavyko, tiesa vėliau jis socialiniuose tinkluose savo kaltę neigė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų