Bare sumuštas atlikėjas Alen Chicco – atviras: viskas galėjo baigtis mirtimi

Laidoje „Pasikalbėkim“ vieši atlikėjas Tomas Alenčikas-Alen Chicco. Projekte „X faktorius“ išgarsėjęs dainininkas atvirai pasakoja apie neseniai patirtą smurtą viename Vilniaus barų.

Tomo teigimu, tą šeštadienio vakarą po savo koncerto jis su keliomis draugėmis užsuko į šalia namų esantį barą tik norėdamas išgerti po bokalą alaus, o viskas baigėsi smurto protrūkiu ir policijos iškvietimu. 

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bare Vilniaus centre sumuštas atlikėjas Alen Chicco atviras: viskas galėjo baigtis mirtimi

„Niekada iki tol nebuvo tekę jame lankytis, todėl norėjome tiesiog išbandyti naują vietą. Į vidų užėjau su moterišku peruku ir makiažu, nes po koncertų dažniausiai nepersirengiu. Atsistojome prie baro ir kažkokia mergina paklausė manęs, ar esu vyras, ar moteris? 

Aš tik šyptelėjau, o ji pridūrė, kad mums nereikėtų čia būti. Kažkuriuo momentu pasisukau į kitą pusę ir staiga pajutau stiprų smūgį į veidą – be jokių įspėjimų. Nepamenu, ar parkritau ant žemės, bet trumpam tikrai atsijungiau. Nukentėjo ir viena iš draugių – man trenkęs vyras ją suspardė,“ – pasakoja Tomas.

Atlikėjas įsitikinęs, kad jei smurtautojo nebūtų sustabdžiusi kita jo bičiulė, viskas galėjo baigtis žymiai liūdniau. 

„Aš mačiau, kaip agresyviai tas vyras buvo nusiteikęs. Neturiu abejonių, kad jei tik būtų galėjęs – vėl būtų mane puolęs ir greičiausiai mirtinai sudaužęs,“ -  atvirai sako Alen Chicco.

Šiuo metu policija dėl įvykio yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą. Anot Tomo, smurtautojas nei jo, nei sumuštos draugės kol kas neatsiprašė. Abu nukentėjusieji siekia moralinės žalos atlyginimo ir neatmeta, kad viskas gali persikelti į teismą. 

„Po šio incidento paviešinimo socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje, sulaukiau ne vienos žinutės iš žmonių, nukentėjusių tame pačiame sostinės bare. Tai ir juodaodė mergina, ir vaikinas, sulaukęs smurto vien dėl to, kad jo batų raišteliai buvo skirtingų spalvų! 

REKLAMA

Pasirodo, šis baras jau seniai pagarsėjęs kaip neonacių, kurie netoleruoja kitokių žmonių visomis prasmėmis. Baisiausia, kad nukentėti galima ne tik užėjus į vidų, bet ir einant pro šalį – niekada negali žinoti, kas lauke stovintiems baro lankytojams nepatiks,“ – nerimauja atlikėjas. 

Tomas taip pat mano, kad kalbėti apie tokius atvejus garsiai būtina, nes visuomenė privalo suprasti, jog Vilniuje ir visame pasaulyje gyvena įvairūs žmonės. Pasak atlikėjo, kiekvienas baras, kuris nepageidauja kokios nors kategorijos lankytojų, turėtų aiškiai pateikti tokią informaciją ir apsaugoti nuo galimo smurto. 

„Šis baras, deja, nenori prisiimti jokios atsakomybės. Visgi man liūdna, kad po 30-ies laisvės metų Lietuvoje dar negalime iki galo jaustis laisvi nuo stereotipų ir saugūs dėl savo pasirinkimų. Bet pokyčiai vyksta, o svarbiausia – netylėti, kai patiri skriaudą ir ieškoti teisybės teisiniu keliu,“ – akcentuoja Alen Chicco.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida apie žmonių iššūkius, kasdienybę ir kuo jie gyvena šiandien. Kas savaitę naujas interviu su žinomais ir įdomiais Lietuvos žmonėmis.


Rašyti komentarą...
N
Ne LGBTQ aktyvistė
2020-03-19 17:13:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toks poelgis yra smerktinas. Dabar visi žinos, kad tame bare renkasi kažkokie retardai, reakcija į situaciją labai gerai atspindi savininkų neandertalietišką mentalitetą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų