Šeduikytė atvėrė širdį: po skyrybų su Vidu man svarbiausia pabūti vienai

Laidoje „Pasikalbėkim“ vieši viena garsiausių šalies atlikėjų – Jurga Šeduikytė. Ji atvirai pasakoja, kodėl ėmėsi savo socialinių tinklų paskyrose rašyti viešą dienoraštį ir kodėl tai tapo savotišku iššūkiu.

„Užsibrėžiau, kad rašysiu jį metus. Nežinau, ar pavyks, bet kol kas sekasi tikrai neblogai. Žmonės atliepia mano mintis, jausmus, įžvalgas ir tai labai džiugina, nes visada norėjau geriau pažinti savo gerbėjus,“ – tikina Jurga.

Praėjusią savaitę 40-ąjį gimtadienį paminėjusi atlikėja pasakoja, kokių staigmenų sulaukė iš savo artimiausių bičiulių, o ypač jos širdį pradžiugino sūnaus ir buvusio vyro Vido Bareikio staigmena. 

„Apie tai svajojau seniai, tačiau tikrai nesitikėjau, kad sulauksiu šios dovanos būtent per gimtadienį. Kaip vaikas krykštavau iš laimės gavusi,“ – juokdamasi sako Jurga.

Dainininkė taip pat dalinasi mintimis, kodėl jai šiame gyvenimo etape svarbu kuo labiau save pažinti. 

„Po skyrybų su Vidu aš tikrai turėjau daug ką apgalvoti ir apmąstyti. Dabar noriu kuo daugiau laiko pabūti su savimi, o ne kurti naujus santykius. Šalia manęs nėra jokio naujo žmogaus ir kol kas man tai nėra svarbu“, – teigia Jurga.

Laidoje išgirsite ir naujausią atlikėjos kūrinį „Švyturiai“, kuris yra projekto „Sapiens Music“ dalis ir jau yra pakeliui į Lietuvos radijo stotis bei įtrauktas į artimiausius koncertinius planus. 

„Aš labai laukiu susitikimų su publika, nes tai bus jaukūs, kameriniai koncertai ir tikiuosi, kad juos skambėsiančios dainos palies žiūrovų širdis. Nes jose labai daug manęs pačios“, – sako atlikėja.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida apie žmonių iššūkius, kasdienybę ir kuo jie gyvena šiandien. Kas savaitę naujas interviu su žinomais ir įdomiais Lietuvos žmonėmis.


Rašyti komentarą...
M
Manau
2020-02-23 09:35:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
jau tau pats laikas butu nustoti reklamuotis o ir tu ikyrėsi visiems buk sava ir pamirsk ta arkliagalvi jis nebuvo vertas taves
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų