Šeduikytė sulaukė ypatingos staigmenos iš sūnaus ir Bareikio: „Buvo visiškas siurprizas“

Šios savaitės pradžioje žinoma lietuvių dainininkė Jurga Šeduikytė paminėjo gražią datą  – atšventė savo 40-ąjį gimtadienį. Ir nors, anot atlikėjos, gimtadienis šiais metais truko kur kas ilgiau nei vieną dieną, žinomos atlikėjos laukia ir daugybė darbų –  jau kitą savaitę pasirodys nauja Jurgos daina „Švyturiai“ iš jos šiuo metu įrašinėjamo albumo.

Naujienų portalui tv3.lt J. Šeduikytė daugiau papasakojo apie šventę, kodėl gimtadienio neišeina ignoruoti, ir kokios dovanos sulaukė iš sūnaus ir Vido Bareikio.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šeduikytė sulaukė ypatingos staigmenos iš sūnaus ir Bareikio: buvo visiškas siurprizas

Jurga pasakojo, kad šiais metais savo gimtadienį švenčia jau savaitę. „Vieni supainiojo ir pasveikino per anksti, kiti norėjo praleisti pusdienį kartu ir neužimti gimtadienio. Pati painiojuosi, kuri diena tikroji, nes ne tai svarbiausia“, – besišypsodama sako atlikėja.

Anot atlikėjos, tai, kad ateina gimtadienis, ji jaučia visu kūnu, todėl net ir norint, niekaip nepavyktų jo pamiršti. „Tampu mąslesnė, jaučiu poreikį praleisti daugiau laiko viena, pastebiu dalykus aplinkui, atsimenu savo svajones. Labai gerai, kad įsiveržia draugai ir nutraukia mintį: vienatvė yra įtraukianti, bet tik kai kuriuos atsakymus suteikianti būsena. Nereikia joje užsibūti per ilgai“, – įsitikinusi ji.

Paklausta, ar praėję metai atnešė daug pamokų, Jurga tikino, kad visi metai jų atneša – ne išimtis buvo ir praėję. „Jei jų neišmokstu, jos kartojasi, kol pereinu į kitą lygį (šypsosi). Šiais metais nuo pamokų galva sukasi, jaučiuosi nusipelniusi poilsio ir tiesiog mėgaujuosi buvimu“, – pridėjo ji.

Žinoma moteris užsiminė, kad sūnus Adas ir buvęs vyras ją kaip reikiant gimtadienio proga nustebino: „Sūnus kartu su Vidu padovanojo mano išsvajotą patefoną. Buvo visiškas siurprizas.“

Vis dėlto yra kai kas, ko ateinančių metų proga sau palinkėtų ir pati dainininkė. „Neprarasti budrumo ir nenugrimzti per daug į tik apmąstymus. Justi gyvenimą, tekantį gyslomis, kontaktuoti su pasauliu per visus 100 savo pojūčių, nevaržyti kūrybos polėkio buitiniu požiūriu, kas rytą pamatyti naują dieną, jausti ir išreikšti jausmus, mokytis mylėti ir neužsidaryti“, – vardijo ji.


Rašyti komentarą...
N
Nijolė
2020-02-14 19:32:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Savi palinkėjimai - superiniai. Jėga! Linkiu, kad jie išsipildytų.
Atsakyti
-2

A
ANT
2020-02-13 07:00:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jurga Tavo lūpos kalba viena, o širdis ir protas visai ką kita.
Atsakyti
-1

J
Jurgai
2020-02-14 14:14:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tu tam žasinui Vidui padovanok pampersu ir prezervatyvų
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų