Tiklaraštininkė Ieva pasidalijo patirtimi Tailande: gyveno su budistų vienuoliais

Laidoje „Pasikalbėkim“ vieši populiaraus tinklaraščio „Nestoras maistas“ įkūrėja, buvusi manekenė ir keliautoja Ieva Greičiūnaitė.

Išgirsite įspūdžius iš naujausios kelionės, per kurią mergina pirmą kartą savanoriavo budistų meditacijos centre Tailande. 

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tiklaraštininkė Ieva pasidalijo patirtimi Tailande: gyveno su budistų vienuoliais

„Labai įdomi patirtis. Juolab, kad iki tol daugiausia buvau girdėjusi apie budistų vienuolius, o šiame centre jų buvo vos keli, nes daugumą sudarė moterys vienuolės. Tik savo šventyklų kol kas jos neturi“, – pasakoja Ieva. 

Viešnagės metu mergina daugiausia gilinosi į meditacijos praktiką ir grįžusi į Lietuvą toliau ją tęsia: kiekvieną rytą stengiasi nors 10 minučių skirti buvimui tik su savimi. 

„Nepatyriau jokio dvasinio nušvitimo ar panašiai, tiesiog įsitikinau, kad meditacija yra labai geras būdas trumpam stabtelėti ir pailsėti nuo streso. Ji ugdo sąmoningumą bei koncentraciją“, – tikina Ieva.

Taip pat išgirsite, kodėl ji atsisakė daugelio merginų taip trokštamos modelio karjeros ir kaip hobis gaminti maistą virto pelninga veikla?

„Šiuo metu „Nestoro maisto“ paskyra „Instagrame“ išties sulaukia vis daugiau sekėjų. Žmonės rašo, kad juos žavi įdomūs, bet ganėtinai lengvai įgyvendinami receptai, netikėti produktų deriniai. Bet svarbiausia, kad kone visus receptus kuriu ir išmėginu pati“, – sako Ieva.

Sužinosite, iš kur mergina semiasi įkvėpimo receptams ir koks mėgstamiausias jos padažas, tinkantis kone viskam. 

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida apie žmonių iššūkius, kasdienybę ir kuo jie gyvena šiandien. Kas savaitę naujas interviu su žinomais ir įdomiais Lietuvos žmonėmis.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų