Mitus apie Visaginą griaunanti fotografė Rekašiūtė: jis nepelnytai užmirštas ir joks „baubas“

Laidoje „Pasikalbėkim“ vieši viena žymiausių Lietuvos fotografių, poetė Neringa Rekašiūtė. Ji pasidalins savo patirtimi, kaip ryžosi palikti Vilnių, kuriame jau turėjo susikūrusi stiprų pagrindą po kojomis ir išvyko gyventi į Visaginą. 

„Lemiama priežastimi tapo mylimas žmogus – jis ten tada gyveno. Vos po kelių apsilankymų Visagine supratau, kad noriu likti ir kurti būtent šiame mieste“, – tikina fotomenininkė. 

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mitus apie Visaginą griaunanti fotografė Rekašiūtė: jis nepelnytai užmirštas ir joks „baubas“

Kuo šis daugelio „užkampiu“ arba Lietuvos rusų bastionu laikomas miestas taip sužavėjo N. Rekašiūtę? Kokius žmones ji per ketverius metus ten pažino ir kokie mitai bei stereotipai apie Visaginą subliūško? „Aš manau, kad šis miestas, apsuptas žalumos ir ežerų, yra nepelnytai demonizuojamas ir daugelio lietuvių dar tikrai neatrastas“, – sako Neringa. 

Ar tikrai be rusų kalbos Visagine neįmanoma susikalbėti? Kokių priekaištų vietos valdžiai fotografė turi ir kodėl naudinga kartais iš didelio miesto ištrūkti pagyventi į mažą? 

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida apie žmonių iššūkius, kasdienybę ir kuo jie gyvena šiandien. Kas savaitę naujas interviu su žinomais ir įdomiais Lietuvos žmonėmis.


Rašyti komentarą...
I
Irena
2020-01-18 11:21:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neringa Šaunuolė, gyvenau Vilniuje 7m, bet Visagino i Vilnių niekada neiškeisiu! Čia ošia pušys, čia kvepia viržiais,čia dega žvakės lubinų-kaip toj dainoj...ežeras vidury miesto, viskas čia gerai!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų