Garsiosios dvynės Vilija ir Vitalija atvėrė širdį: iki šiol atsimena, kaip mokykloje jas vadino Siamo katėmis

Laidoje „Pasikalbėkim“ vieši garsiausios Siamo dvynės šalyje – Vilija ir Vitalija Tamulevičiūtės. Prieš 33 metus sesės pasaulį išvydo suaugusios galvytėmis – dėl jų likimo jaudinosi ne tik tėvai, bet ir visa Lietuva. 

Po daugiau nei 16 valandų trukusios sudėtingos operacijos Maskvoje, mergaitės buvo sėkmingai atskirtos. Iki šiol daugeliui smalsu, kaip dvynukės iš Alytaus gyvena ir kaip susiklostė jų likimai?

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Garsiosios dvynės Vilija ir Vitalija atvėrė širdį: iki šiol atsimena, kaip mokykloje jas vadino Siamo katėmis

„Viskas mums tikrai gerai. Abi gyvename Vilniuje, tame pačiame bute ir auginam katę. Be galo mėgstam skaityti, sukūrėm tinklaraštį, kuriame publikuojame knygų apžvalgas. Esam laimingos,“- su šypsenomis veide pasakoja sesės. 

Jau daug metų viena jų dirba populiariame sostinės knygyne, o kita – ligoninės registratūroje. Vitalija ir Vilija tikina, kad labai mėgsta bendrauti su žmonėmis – gal dėl to, jog pačios yra atviros, nuoširdžios ir drąsios. Pasak Vitalijos, vis dar pasitaiko, kad tiek ją, tiek sesę atpažįsta – ypač vyresnio amžiaus žmonės. Tačiau prakalbus apie praeitį, dvynės iškart susigraudina. 

„Iki šiol nelengva apie tai kalbėti.. Mes tik galime įsivaizduoti, ką teko išgyventi tėvams. Ir tas svetimų žmonių nuoširdus rūpestis, dėmesys mums atrodo toks jautrus dalykas! Esam dėkingos už visas maldas, gerą energiją, kurią jie siuntė sunkiausiu momentu mūsų šeimai“, – su ašaromis akyse sako sesės.

Nors dvynukės sulaukdavo daugiau malonaus dėmesio iš aplinkinių, mokykloje yra patyrusios ir skaudžių dalykų. Patyčios dėl išvaizdos ir apkalbos žeidė, bet sesės laikėsi išvien lyg kumštis. 

„Įvairiai mus vadindavo – dažniausiai Siamo katėmis. Bet mes niekada netylėjom ir neleidom užlipti ant galvos. Atsikirsdavom, jei reikėdavo,“ – pasakoja moterys.

Vilija ir Vitalija neslepia, kad viena jų svajonių – sukurti savo šeimas, tačiau kol kas abiejų širdys laisvos. Sesės atviros – joms labai svarbu, kad santykiai baigtųsi santuoka, o tai, pasak moterų, šiandien daugeliui vyrų atrodo ne taip svarbu. Kokių svajonių jos dar turi? Ar iš tiesų Siamo dvyniai ypatingai jaučia vienas kitą? Ir kokių kuriozų yra patyrusios dėl savo panašumo?

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida apie žmonių iššūkius, kasdienybę ir kuo jie gyvena šiandien. Kas savaitę naujas interviu su žinomais ir įdomiais Lietuvos žmonėmis.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų