B. Nicholson pristatė pačios kurtą šeimos kalendorių

Televizijos laidų vedėja Beata Nicholson įsitikinusi: visus darbus ir reikalus būtina planuoti ir užsirašyti. Būtent dėl tos priežasties jau antrus metus ji išleido šeimos kalendorių, kurį pirmadienio vakarą vienoje sostinės kavinėje pristatė draugams, kolegoms ir bičiuliams.

Karštas vynas, imbieriniai  sausainiai ir įvairių tipų sūriai – tokiais skanėstais visus susirinkusius vaišino Beata ir pasakojo, kad ji sunkiai įsivaizduoja Kalėdas be minėtų patiekalų.

„Specialiai šiam vakarui atsivežiau Kalėdinių dainų kompaktinį diską, bet pamiršau įjungti, “ – šypsojosi vakaro kaltininkė.

Moteris prasitarė, kad visus patiekalus: pyragėlius, sausainius  ji kepė Anglijoje, nes tik išvakarėse pasiekė Vilnių.

Pristatydama pačios kurtą kalendorių, Beata net neabejojo, kad toks daiktas būtinas kiekvienos šeimos namuose.

„Tokiais kalendoriais susidomėjau kai susilaukiau Izabelės, man tai buvo naujiena. Jų visame pasaulyje yra įvairių tipų, dizainų ir kiekvienas šeimos narys gali užsirašyti savo reikalus. Pagalvojau, kad Lietuvoje tokio dalyko nėra“, – pasakojo B. Nicholson.

REKLAMA

Beata Nicholson pristatė antrąjį „Beatos šeimos kalendorių“ (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)Beata Nicholson pristatė antrąjį „Beatos šeimos kalendorių“ (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Kalendoriuje sudėti patiekalai – šeimos valgiai, patys paprasčiausi ir mėgstamiausi, greitai pagaminami, tinkantys skirtingiems metų laikams.  Pasak Beatos, patiekalų receptai bus papildomas idėjų šaltinis mamoms, kaip sveikai, paprastai ir greitai pamaitinti šeimą. Kalendoriaus puslapius pagyvina juose gyvenanti mergaitė Barbora, kiekvieną mėnesį susirandanti naujos veiklos.

Sieninis „Beatos šeimos kalendorius“ ypatingas tuo, kad kiekvienam šeimos nariui kiekvieną metų dieną skirta po stulpelį, į kurį dera įrašyti susitikimus, pažadus, vizitus, o gal tiesiog – gražias mintis, meilės laiškus, pirkinių sąrašus ar genialias mintis.


Rašyti komentarą...
s
sigita
2011-11-29 17:27:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
sekmes tau Beata kurti receptus,jie visi superinei ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų