Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
20
Merūnas ir Erika Vitulskiai (nuotr. Vilmantas Žilinskas)

Visuomet pasitempęs ir santūrus – tokį turbūt daugelis yra įpratę matyti operos solistą, atlikėją Merūną Vitulskį. Kartu su žmona Erika jie augina penkerių sūnų Ajų bei trejų Herkų.

20

Visuomet pasitempęs ir santūrus – tokį turbūt daugelis yra įpratę matyti operos solistą, atlikėją Merūną Vitulskį. Kartu su žmona Erika jie augina penkerių sūnų Ajų bei trejų Herkų.

REKLAMA

Garsus vyras, lankydamasis „Power Hit Radio“ laidoje „Power Hitai“ charizmatiškajai vedėjai Rūtai Žibaitytei papasakojo, ką reiškia būti tėčiu bei pasidalijo savo mintimis apie tėvystę.

Merūnas neslėpė, kad vaikystėje buvo tikrai išdygęs vaikas, prikrėtęs ne vieną išdaigą.

„Esu padaręs daug išdaigų: sulaisčiau naują kilimą jodu, padegiau užuolaidas, su triračiu perrėžiau visus baldus, tos išdaigos – ne tipinės, bet ir slaptos. Tarybiniais laikais teta gavo deficitinę vazą, atvežė, pastatė ant stalo, nupirko gėlių, o aš laksčiau aplink stalą, nukritau ir vaza į 3 dalis sudužo. Nebuvo vandens, tai sustačiau į vietą atgal iš trijų dalių, teta atėjo, norėjo pilti vandenį, bet... Ji pamanė, kad jai šizofrenija. Aišku, kas kaltas, tik aš“, - juokėsi jis.

REKLAMA

Atlikėjas pridūrė, kad jų su žmona Erika vaikai yra tikri tėvų atspindžiai, todėl dažnai savo vaikuose jie pamato patys save.

„Aš buvau lygiai toks pats žingeidus, kaip ir mano pirmagimis. Su žmona vis pasikalbame, kad vaikai yra visiški mūsų atspindžiai. Tiek charakteriu, tiek išvaizda“, - sakė jis.

Tiesa, Merūnas prasitarė, kad nėštumo su žmona neplanavo ir laukė, kada vaikai patys pasibels į jų gyvenimą.

„Sakėme, kada Dievas duos, tada duos. Tai ir davė vieną po kito, kas metus. Patyrėme tikrai nemažai išbandymų, bet kartu tai – tikra palaima ir džiaugsmas. Atrandi save iš naujo, prisimeni tėvų auklėjimą, jų klaidas, bet neturi teisės kritikuoti savo tėvų, kol neužaugini savų. Tai lyg atkūrimas savęs iš pagrindų. Vaikai yra tokie natūralūs, nepaprasti, nėra nieko suvaidinto“, - džiaugėsi M. Vitulskis.

REKLAMA
REKLAMA

Prie socialinės akcijos „Tėčiu būti gera“ prisidėjęs Merūnas kalbėjo taip pat apie tai, jog tinkamo laiko vaikams daugelis žmonių neranda, tačiau to tikrai nereikėtų bijoti.

„Yra paprastas dalykas – kai vaikai ateina, nėra žodžio „ne“. Neturėjau suvokimo, kas yra idealūs tėvai. Visi tėvai, į kurių gyvenimus ateina vaikai, tai lyg didelė banga. Tu niekada nebūsi tam pasiruošęs, juk nesurašai sąrašo, ką reikės daryti. Jie ateina kaip išbandymas. Gali darbo sritį, kaip išbandymą, pasirinkti. Moterį. Vaikai – lygiai taip pat. Tai ir išbandymas, ir begalinis privalumas. Man tai kaip stebuklas. Niekada nebus laiko turėti vaikų. Kai jie atsiranda, tu įsibėgėji su jais, kiekviena diena tampa įtempta. Pirmi du, trys metai. Supranti, kad jie bus visą gyvenimą su tavimi. Tai ir tavo geriausi draugai. Nenoriu būti griežtas tėvas, kiekvienas turime įsivaizdavimą, kokiais norime būti. Nėra nieko sudėtingo. Nerealiai gera būti tėčiu“, - sakė jis.

REKLAMA
REKLAMA

Merūnas prasitarė, kad prie socialinės akcijos prisidėjo dėl to, jog nori padrąsinti vyrus nebijoti tapti tėčiais.

„Mano aplinkoje yra tokių, pas ką atėjo vaikai anksčiau, man buvo 32-eji, kai gimė pirmas vaikas. Nereikia to bijoti. Gyvenime mes viską sureikšminame, norime uždirbti milijonus, kad sukurti gerbūvį. Nereikia milijonų vaikams, reikia tėvo ir mamos. Laikui bėgant, taip, gal tie vaikai tave surenka, įneša brandos, o gal ir pinigai atsiranda, nes kitaip pradedi žiūrėti. Paaugi pats, kaip asmenybė, kokia 20 pakopų. Reikia susidėti taškus – kas, kada, kodėl ir už ką. Kai taisyklės yra, daug gyventi lengviau“, - teigė atlikėjas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų