Atskleidė, koks buvo Meghan pirmas įspūdis apie karališkąją šeimą: liko pikta ir nusiminusi

Meghan Markle pirmą kartą atvykus į karališkąją šeimą, pastaroji jai nepaliko gero įspūdžio – pasak karališkosios šeimos biografo, Meghan šeimos nariai pasirodė itin nedraugiški ir pavydūs. 

Pasak Andrew Mortono, Meghan papilstė žibalo į ugnį vos tik pradėjusi gyventi kaip karališkosios šeimos narė. Naujoje knygoje apie kunigaikštienę „Meghan: Holivudo princesė“ Mortonas aiškina, jog „Megsitas“ sukėlė palengvėjimo jausmą Harry šeimoje. 

Pasak biografijos, prie kurios pati kunigaikštienė Meghan nedirba, įtampa buvo jaučiama iš abiejų konflikto pusių: „Jau aišku, kad Meghan papylė žibalo į ugnį šeimoje, ir šeima su ja ir Harry nebesusitvarkė. 

Iš jos perspektyvos – Meghan manė, jog kai kurie šeimos nariai buvo nedraugiški ir pavydūs. Tiesa, tai nebuvo karalienė ir princas Philipas.

Asmeniniame lygmenyje poros išvykimas iš Didžiosios Britanijos buvo tyliai sveikinamas kai kurių Vindzorų šeimos narių, tačiau instituciniame – tai buvo žiaurus smūgis“, – teigia A. Mortonas.

Knygoje rašoma, kad Meghan gyvenimą karališkojoje šeimoje laikė lėtu, besikartojančiu ir be fantazijos. 

Pasak kito knygas apie karališkąją šeimą rašančio autoriaus Tomo Quinno, šiemet davusio interviu televizijos kanalui „Channel 5“, Meghan norėjo „supurtyti“ karališkąją šeimą. Pasak jo, moteris buvo pikta ir nusiminusi, nes manė, jog šeimai patiks šiek tiek pakeisti požiūrį ir dirbti pagal jos metodus.


Rašyti komentarą...
O
Oo
2021-10-06 20:18:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai ka nezinojo kad vietoj stringu tures visa gyvenima saravarus nesioti kad net pi..es plaukas neislystu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų