Karališkoji šeima suglumus: Haris ir Markle slepia 1 svarbią paslaptį

Princas Haris ir Meghan Markle atsisakė atskleisti, ką 2019 metais pasirinko būti sūnaus Archie krikštatėviais, todėl princas Viljamas buvo „sutrikęs“, rašoma atnaujintoje knygoje.

Princas Williamas liko „sutrikęs“ dėl princo Hario ir Meghan Markle sprendimo neįvardyti savo sūnaus Archie krikštatėvių, teigiama atnaujintoje knygoje.

Archie gimė 2019 metų gegužę ir po dviejų mėnesių buvo pakrikštytas Vindzoro pilyje. Tarp ceremonijoje dalyvavusiųjų buvo princas Viljamas, Kembridžo kunigaikštienė, princas Čarlzas, Kornvalio kunigaikštienė, Hario tetos ir princesės Dianos seserys, ledi Jane Fellowes, ledi Sarah McCorquodale ir Meghan mama Doria.

Tai princą Viljamą „suglumino“

Krikštynų metu Haris ir Meghan neatskleidė Archie krikšto tėvų vardų. Ir pagal atnaujintą biografinę knygą „Meghan: Holivudo princesė“ versiją, Andrew Morton sako, kad tai princą Viljamą „suglumino“, rašo mirror.co.uk.

Jis rašo: „Sprendimas laikyti krikšto tėvų vardus paslaptyje buvo dar vienas klausimas, neskaitant daugelio kitų, kuris glumino Viljamą. Jis, kaip ir kiti šeimos nariai, manė, kad būtina žinoti vardus tų žmonių, kuriuos pasirinko vadovauti ir patarti būsimam karališkajam kunigaikščiui, septintam eilėje į sostą. Deja, Haris ir Meghan manė kitaip“.

Jie paaiškino, kad krikštatėviai buvo tikri draugai, o ne įžymybės ar visuomenės veikėjai, ir kartu su karališkąja pora pirmenybę teikė privatumui. Praėjus keliems mėnesiams po krikštynų, Haris ir Meghan nusprendė palikti karališkosios šeimos narius ir išvyko iš Jungtinės Karalystės gyventi į Kaliforniją.

Tenai jie susilaukė antro vaiko, dukters Lilibet. Pranešimai rodo, kad pora norėjo, jog trijų mėnesių kūdikis būtų pakrikštytas Britanijoje kaip vyresnysis brolis Archie.

Markle ir Hario grįžimas mažai tikėtinas

Jis buvo jaunesnis nei dabar Lilibet, kai jį krikštijo, taip pat buvo teigiama, kad Karalienė pirmą kartą pamatytų savo 11-ąjį provaikaitį. Tačiau neseniai „True Royalty TV“ laidoje „The Royal Beat“ susirinkusių karališkųjų ekspertų buvo paklausta, ar jie įsivaizduoja Harį ir  Meghan greitu laiku grįžtančius į JK krikštyti Lilibet.

Tačiau „Hello!“ karališkoji redaktorė Emily Nash sakė: „Manau, kad tai mažai tikėtina“. Karališkasis istorikas Dr Andrew Lownie pritarė, kaip ir „Sunday Times“ karališkoji redaktorė Roya Nikkhah.

Tuo tarpu kitas karališkasis ekspertas anksčiau buvo teigęs, kad greičiausiai kūdikis bus pakrikštytas JAV. Autorius Richard Fitzwilliams sakė leidiniui „Express“:

„Harry ir Meghan santykiai su britų spauda labai pablogėjo, kai Archie buvo pakrikštytas privačiai ir nebuvo paskelbti krikšto tėvų vardai. Saseksai pabrėžė, kad ketina daryti viską savaip, ir tai pasitvirtino. Labiausiai tikėtina, kad Lilibet bus pakrikštyta Kalifornijoje, nepaisant sklandančių gandų apie krikštynas Vindzore“.


Rašyti komentarą...
M
Maišas
2021-10-08 14:47:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Trenkti ir tiek.
Atsakyti
0

N
Nesuprantu
2021-10-08 15:36:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks mūsų reikalas kaip jie gyvena. Turim savų bėdų. O apie šiuos pridurkus per dažnai rašoma
Atsakyti
0

M
Maišas
2021-10-08 14:47:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Trenkti ir tiek.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų