Liūdna žinia Meghan Markle: 1 karališkos šeimos narys jai pasiduoti neketina

Karališkosios šeimos reikalų komentatoriai sako, kad Kate Middleton pasirodymas Džeimso Bondo filmo premjeroje įrodo, kad ji konkuruoja su savo svaine Meghan Markle.

Visą savaitę Kate Middleton buvo dažnai matoma įvairiuose renginiuose – jų virtinė vainikavo jos nuostabus pasirodymas filmo apie Džeimsą Bondą premjeroje, ir karališkosios šeimos reikalų komentatoriai tai interpretuoja kaip ženklą, kad konkuruodama su Meghan Markle ji „pereina į kitą lygį“.

Kembridžo hercogienė savaitę pradėjo žaisdama tenisą su „US Pone“ turnyro laimėtoja Emma Raducanu, o tuomet pasipuošusi auksinės spalvos suknele pasirodė filmo „No Time To Die“ premjeroje Londone, lydima savo vyro princo Williamo, princo Charleso ir Camillos, rašoma dailystar.co.uk.

Princas Harry su žmona Meghan dalyvavo įvairiuose renginiuose JAV

Tuo pat metu princas Harry su žmona Meghan dalyvavo įvairiuose renginiuose JAV. Sasekso hercogai dalyvavo renginyje Niujorke, kuriuo buvo išreikštas palaikymas teisingesniam vakcinų paskirstymui – tai buvo pirmasis jų pasirodymas drauge po mažosios Lilibet gimimo.

„Palace Confidential“ laidoje dalyvavusi karališkosios šeimos istorikė Tessa Dunlop teigė, kad Kate pasirodymai reiškia konkurenciją su Meghan.

Tessa sakė: „Ji tikrai pademonstravo savo įvairiapusiškumą. Nemanau, kad tai atsitiktinumas – tuo pačiu metu vyksta visi šie dalykai, jos abi viešumoje rodosi skirtingose Atlanto pusėse.“

„Manau, naivu manyti, kad jie veikia visiškai atskirose sferose – jie neabejotinai daro vieni kitiems įtaką.“

Nori parodyti savo vertę 

Karališkosios šeimos istorikė atkreipė dėmesį į kamerų užfiksuotą ypatingą momentą, kai Kate apsikabino savo uošvį princą Charlesą. Ji sakė:

„Manau, kad visa ši scena, jei ir nebuvo specialiai surežisuota, tikrai buvo bent pasąmoningai sumanyta moters, kuri nori parodyti savo vertę. Ji stoja ginti savo atstovaujamos institucijos – ji tam pašventė savo gyvenimą, taip ji palaiko ir savo vyrą.

Jis pastaruoju metu jaučia grėsmę, nes, pripažinkime, anksčiau su Harry jie puikiai sutarė, Harry ir Williamas buvo vienoje komandoje, todėl manau, kad ji stengiasi kompensuoti tai, ko dabar trūksta.“

Neseniai kita karališkosios šeimos reikalų komentatorė teigė, kad Kate pasirodymas filmo premjeroje Meghan turėjo sukelti sunkumų, nes šios dvi moterys neabejotinai konkuruoja.


Rašyti komentarą...
G
Gerai
2021-10-11 11:14:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Palikit tą šeimą ramybėje.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų