Karalienė laukia 1 Meghan Markle sprendimo: dabar viskas priklauso nuo jos

Tikėtina, kad karalienė Elžbieta II per šias Kalėdas pirmą kartą susipažins su savo proanūke Lilibeth, sako ekspertai.

Praėjusių metų pradžioje pasitraukę iš karališkosios šeimos gretos ir persikėlę į Kaliforniją, princas Harry ir Meghan Markle nori apsilankyti Jungtinėje Karalystėje. Po persikėlimo į Jungtines Amerikos Valstijas Harris į gimtąją šalį grįžo tik du kartus, o Meghan ir jų dvimetis sūnus Arčis iki šiol nebuvo grįžę.

Anot Katie Nicholl, knygos „Harry ir Meghan: gyvenimas, praradimas ir meilė“ autorės, Sasekso kunigaikštienės sugrįžimas per Kalėdas būtų proga karališkajai šeimai suartėti ir išsiaiškinti santykius.

Karalienė laukia Meghan Markle su dukrele 

Katie žurnalui „Closer“ pasakojo: „Kai Harry ir Meghan išvyko, jie aiškiai parodė, kad nenori atsisakyti savo namų Didžiojoje Britanijoje. Jie vis dar turi namus ir jų planas buvo grįžti į Jungtinę Karalystę.

Į Kalėdas žiūrima kaip į galimybę. Šventė gali leisti jiems pamiršti nesutarimus, taip pagerinant šeimos santykius. Karalienė tikrai to nori, o princas Charlesas norėtų pamatyti savo anūkus. Susitikimas rodo, kad jie tikisi judėti toliau ir susitvarkyti su problemomis.“

Harry ir Meghan dukra Lilibeth po gimimo birželio mėnesį nebuvo Jungtinėje Karalystėje ir dar nėra susitikusi su savo prosenele ar seneliu princu Charlesu, rašo mirror.co.uk

Paskutinį kartą pora Kalėdas Jungtinėje Karalystėje praleido 2018 metais, praėjus septyniems mėnesiams po vestuvių. Princas Harris su žmona nedaug kartų pasirodė po naujagimės gimimo, tačiau buvo pranešta, kad jie viešumoje rodysis daugiau.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų